Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek a babájának 6 hó...

Akiknek a babájának 6 hó körül benőtt a kutacsa a későbbiekben, lett valami gondja, baja a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
az egyik barátnöm kislány 7 honaposan jobban fejlödött az átlagnál igy a kutacsa is 80% ban befort sajnos őt müteni kellett 9 hos korában
2012. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fiamnak is beCSONTOSODOTT, nem benőtt már fél éves korára. Műteni kellett, sajnos kell még majd műtét.

Értelmes, átlagnál magasabb, jó a szeme, nagyon okos, olyan összefüggéseket mond, hogy a kortársai csak néznek. Neurológus szerint nem lesz semmi maradandó gond, MIVEL megműtötték 8 hósan. Lényeg, hogy 1 éves kor alatt kell műteni, ha tényleg elcsontosodtak a varratok.

Későn kezdett beszélni.

Most 3,5 éves lesz.

2012. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem állítólag,legalábbis anyu azt mondta.Szerintem velem semmit nem csináltak(műteni tuti nem műtöttek),és teljesen egészséges vagyok,így 26évesen...Ezt azért ne vedd készpénznek,mert ugye nem tudom,h mi volt a pontos diagnózis,de az elmesélt sztori ez volt.
2012. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül..?

2023. márc. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!