Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kintre mit adsz most gyermekedre?

Kintre mit adsz most gyermekedre?

Figyelt kérdés
Itt 1 fok van most .Oviban ha kimennek elég a bélelt nadrág , még harisnyát nem adtam rá , te már adnál ?
2018. nov. 27. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sima nadrag, felso, teli kabat, a sapkat nem viseli el.
2018. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A fiamon bélelt farmer, trikó, póló, vékony cipzáras felső, téli kabát (de nem az a nagyon vastag) és sapka van. Harisnyát utoljara baba korában hordott.
2018. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vastag melegítő vagy termo nadrág, póló, pulcsi, kabát, de még nem a téli, de nem is széldzseki, ilyen átmeneti, sapka, bakancs. Nagycsoportos, itt 2 fok van, de esik az eső, nem hiszem hogy ma kimennek. Oviba kocsival megy-jön. Harisnyát bölcsiben hordott utoljára.
2018. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiam van, így a harisnya kilőve.

Bélelt nadrágból is van vékonyabb, vastagabb. Én egy vastag bélelt nadrágot adtam rá, mert itt nagyon fúj a szél, így sokkal hidegebbnek érzik az idő. Ma vette fel először a télikabátját és a csizmáját is+sapka. De az udvarra biztosan nem mennek, mert az eső is esik.

2018. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat . El vagyok csodálkozva , hogy ennyire kiment a divatból a harisnya ?

Aki nem ad soha rá az helyettesíti mással ? Miért nem jó a harisnya?

2018. nov. 27. 10:04
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
3,5 éves a fiam , soha nem volt harisnyája, és nem is lesz. Ha hideg van, bélelt nadrág. De 1 fok az nem hideg. -20 az, de annyi meg egy evtizede nincs az orszagban.
2018. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok. A fiam semmi pénzért nem venne fel harisnyát (ezzel ugyanígy van az összes általam ismert fiú), az szerinte lányos. Nem helyettesítem semmivel, bélelt nadrágot adok rá és ennyi.
2018. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van. Mostanában ruhát vesz fel harisnyával bentre, néha legginget. Erre veszi rá a bélelt nadrágot, amikor kimennek. Szerintem elég lenne magában is a bélelt nadrág, de az óvónénik így mondják nekik. Nyilván gyorsabb így. Egyébként sokan már a legvastagabb sínadrágban járnak és ők is vesznek alá valamit.
2018. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Thermo nadrág, bakancs, póló, pulcsi, kabat. Overall majd hóban vagy nagyon hidegben, mondjuk -10, mert ugy kenyelmesebb,melegebb. Van 2 harisnyaja, ezt majd itthon adom majd ra ha megyunk mondjuk szankozni. Oviba pedig az overall ala nagyon vekony nadrag megy, ilyen nyari melegítő naci vagy mi. Lannyal konnyebb, mert oviba a harisnyara mehet szoknya, vsgy a leggingsnek van millio valtozata. Amugy mar tavaly, akkor volt 2 eves a fiam, se szerette a harisnyat, mert "szorít" Még jégeralsóban gondolkodom, de még nem talaltam olyat ami egy 3 evesnek se ciki csak pólóval az oviban.
2018. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk hordanak a kisfiúk is harisnyát. Máshol szerintem a szülők beszélik tele a gyerekek fejét, mert maguktól a többség nem talál ki ilyet, hogy az autós, dínós... harisnya lányos.


Egyébként ilyen sáros esős időben softshell overálban viszem a gyereket. Sokan pedig a téliben. Az még neki sok lenne 0-1 fokban, de a sima bélelt nadrág csak száraz időben praktikus, ezért megértem a síoverálozó szülőket is. A softshell annyira még nem elterjedt, pedig remek viselet. Alá vékony leggings vagy vékony melegítő, vagy vékony harisnya megy.

2018. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!