Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-4.5 évesnek keresek játékötl...

4-4.5 évesnek keresek játékötleteket. Ha közel ennyi idős gyermeked van: ő mit szeret?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Autopálya, golyopálya amiket ő maga tud összeépiteni mert akkor kreativkodik is.

Amiket nekem kell összepattintgatni azokkal csak autozik golyot gurit es mást nem tud játszani

A legozás sem megy neki, nem szereti


Amit még imád es kreativ jatek, az a geomag. Most nagy szett 132 db os 5000 Ft csak. Azt biztos veszek neki.


Amugy autokat is imád mindenfélét de azokkal ugy erzem nem fejlodik sehova.de kap autot is.

2018. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fiú, 4 éves múlt.

Mancsőrjárgány, doble és sárkány Samu társas jatek.

2018. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aHermann ***** válasza:

Szia!


4 éves lesz most a lányunk. Még pontosan nem döntöttem el, hogy a vett ajándékok közül, mit kap a szülinapjára, és mit karácsonyra. Vettem Bogyó és Babóca mesekönyvet, fejlesztő füzeteket, babát babakocsival, úti társasjátékot.


Tavaly Brainboxot (állatos, nagyon szereti) és Duplot kapott.


Már nálunk a nagyobb tesók miatt van komplett favonat készlet, de ezen is el lehet gondolkozni.


A legnagyobbnak (bár fiú) annó valamikor vettünk babakonyhát, és volt, hogy alkalmanként az fejlesztettük (alapanyag, edény, stb.) A kicsi is imád vele játszani, de már nem bővítem készletet.


Bár nem igazán játék, de kiegészítőnek nálunk nagyon bejött a kiskötény (főleg, ha teljes szettet kapsz sapkával-Ikea). Azóta mindegyik gyerek főzésben/sütésben való segítkezésnél felveszi.

2018. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lanyos valasz leszek: ebben a korban babakonyha, baba kocsival, jo sok kiegeszitovel, puzzle, egyszerubb tarsasjatek, memoriakartyak, meseskonyv, matricas konyv, gyurmazas, festes, golyopalya, duplo-lego( mindkettot hasznalta mar), fa babahaz kiegeszitokkel, orvosos felszereles voltak a kedvencei.
2018. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

bocs az offert

hol lehet venni nagy geomeget 5000ftert? köszi

2018. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dinoszaurusz minden mennyiségben. Figura, mesekönyv, lexikon, színező, matrica. Mindegy, csak dinó legyen.
2018. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5. Nagy szett geomagot 5000 Ft-ert a Pepco reklámujságjában láttam.

De pontosan a datumot nem tudom mikor teritik vele az üzleteket.

2018. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszi :) megnézem
2018. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5.! Bocsi, a regio jatek reklámújságban van

Mágneses épitőjátek néven

Cikkszam 14322

A google is kidobja

Szines 4995 Ft 132 db

2018. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nov 29- dec 13
2018. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!