Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hós kisgyereknek lehet e...

18 hós kisgyereknek lehet e helyettesíteni a cukrot-mézet édesítővel? Ha igen, melyikkel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 11:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszélni fogok orvossal, mert egy fél év alatt hízott a lány 7-8kgt, mióta megjött a menzesze.Kérni fogok vérvételt, nehogy beleszaladjunk valami hormonális problémába.


Nem akarok drasztikus változásokat, nem fogom fogyókúrára a lányom, csak épp szeretnék egészségesebb dolgokat mindenkinek.Eddig is úgy kellett volna.

2018. dec. 8. 13:07
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem jól teszed,hogy odafigyelsz,menjetek orvoshoz is mindenképpen.


De az édesítő nem jó döntés! Káros a gyereknek,ki tudja,lehet,a felnőttnek is...

Minimális méz vagy cukor nem árt meg.

Sok zöldség kell,kevés szénhidrát (de kevés az muszáj az agy fejlődéséhez gyerekeknek!!).

2018. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
A menarchea után teljesen normális ha felszed valamennyit. Ez után még jönni fog evy utolsó nagy nyúlási szakasz is.
2018. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a kevesebb cukor. Én 23 evésen allergiás vagyok az edesitoszerekre. Azt hittem gombás borfertozesem van ekcémával. Mígnem egy orosz származású bőrgyógyász kérdezte az étrendem. Ő mondta próbáljam ki, hogy vissza térek a minimális cukorra. Azóta elmúltak a bőrproblémáim. Sajnos nem mindig jó az a sok édesítő szer.
2018. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Stevia egyébként teljesen természetes, és nyugodtan lehet, a probléma inkább az ízével szokott lenni.
2018. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Stevia, ahogy már ìrtàk termèszetes. De olvasd el a cìmkèt, hogy csak az legyen benne.
2018. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Soknak tartom a súlyát.

167cm 71kg.

Annyit már nem fog nyúlni, hogy ez a súly normális legyen.

Mindig is nagy volt, meg husis és én is úgy voltam vele, hogy majd úgy is nyúlik.


Köszi a válaszokat.Akkor az édesítő felejtős.


Nézelődöm, olvasgatok és majd csak belejövök.

2018. dec. 8. 18:46
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

3 éves koromtól vagyok cukorbeteg, 40 éve. Köszi, semmi bajom az édesítőszerektől. Meg a többi diabosnak sem.


Kérdező, semmi baja nem lesz tőle.

2018. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Masfel evesen mihez eszik cukrot? Nekem 20 honapos, max egy kis hazi lekvarban talalkozik cukorral...
2018. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!