Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti panel lakásban vettetek a...

Ti panel lakásban vettetek a gyereknek bébitaxit vagy lábbal hajtható kis motort?

Figyelt kérdés
Mit szólt az alsószomszéd vagy bunkóság ha a gyerek panelban motorozik?
2018. dec. 17. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mindenhol bunkóság, jó szigetelésű tégla lakásban is. A motor kültéri játék.
2018. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha már benned is felmerült a kérdés hogy ez valószínűleg zavaró a szomszédoknak, akkor lehet benne valami.

Ha a helyedben lennék én leburkolnám a kemény padlókat (kő, parketta) valami olcsóbb padlószőnyeggel, azon gurigázhat a gyerek és közben nem üt zajt, így mindenki boldog. Lényeg hogy legyen valami ami tompítja, felfogja a gördülő kerekek zaját. Meg lehet oldani.

2018. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Vettem, a lányaimnak volt kismotorja. KIZÁRÓLAG az utcán és a játszótéren lehetett használni, természetesen a lakásban nem, mert nem oda való. A szülő felelőssége, hogy mit enged meg a gyereknek. Ezzel az erővel focilabdája se legyen (meg semmilyen labdája). Vannak nem a lakásba való játékok, tudni kell a helyén kezelni.

Ennek függvényében az alsó szomszéd nem szólt semmit, mert nem volt miért.

Igen, bunkóság a szülő részéről engedni a gyereknek, hogy a lakásban motorozzon.

2018. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék panelben laknak, van kismotruk, ha lemennek használják az utcán, egyébként a teraszon tárolják, szobában nem használata a pici.Apukáméknál is volt neki egy kismotor, ők tanyán laknak, de ők is csak kint engedték motorozni a kiskrapekot. 🙂
2018. dec. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi családi házban lakunk három picivel, de a kismotor kinti játék, soha nem lehetett bent motorozni. Bébitaxink nem volt. Amekkora gyereknek az méretben való, az inkább a járást gyakorolja.
2018. dec. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettem neki. Nem szolt a szomszéd semmit, mivel kinti játékról lévén szó értelemszerűen nem a lakásban használtuk
2018. dec. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Használtam próbáltam bébitaxit venni elég sok helyen olvastam hogy csak lakásba volt használva.
2018. dec. 18. 07:54
 8/14 anonim ***** válasza:
22%

Használta/használja mindkét gyerek. Főleg míg nem tanult meg biztonsággal közlekedni vele! Én speciel jobban örültem, hogy nem a betonon borult vele....

Mert igénye volt már a motorozásra, mert látta a játszótéren....

Egyébként szerencsések vagyunk, fiamnál alattunk nagyott halló néni lakott, lányomnál meg most nem lakik senki alattunk 😀

2018. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak bébitaxink volt a lakásban, de nem igazán hajtotta csak pakolt a csomagtartójába, meg nyomkodta rajta a zenélő gombokat. Motort nem vennék lakásba, de még házba se, az kültéri közlekedő eszköz.
2018. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vettem, kintre. A tárolóban tartjuk, nincs is a lakásban. Ha felettem motoroznának, bunkóságnak tartanám. De szerencsére nincs senki felettünk.
2018. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!