Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlős gyerekkel karácso...

Bárányhimlős gyerekkel karácsonyozni rokonhoz Ti mennétek?

Figyelt kérdés
Mi itthon maradunk, lázás most jönnek ki a pöttyök is a fiamon 7 éves. Rokonok felháborodtak emiatt, nagyszülők is szóvá tették. De most utazzon egy beteg gyerek 240 km autóban így?
2018. dec. 21. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne, ne utazzon... Nem is értem a rokonokat
2018. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem értelek, te mint szülö nem tudod eldönteni, hogy egy beteg, lázas gyereket nem utaztat értelmes ember, csak mert a "rokonok" azt akarják?

Milyen szülö az ilyen?????

2018. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Biztos, hogy nem vinném. Én 8 évesen voltam karácsonykor beteg és annak ellenére is pokol volt, hogy otthon maradtunk. A mai napig élénken él még bennem az a karácsony.

Maradjatok otthon.

2018. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe sem jutna menni
2018. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem mennék, de apuka például azért elmehet és hoz haza nektek finom kaját.
2018. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Az a megdöbbentő , hogy egyáltalán megfordult a fejedben ez a kérdés.
2018. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Nincs más gyerek a családban? Akkor nem is illene menni bárányhimlős gyerekkel.


Mindegy, miért beteg, ha szarul van, nem megyünk sehova. Hiába karácsony, vagy nyaralás, vagy bármi.


Szerencsére mi karácsonykor is csak azokkal találkozunk, akikkel év közben, így senki nem reklamál, mert majd bepótolja a találkozást máskor.


(amúgy megkérdezhetem, miért nem oltattad be? én ezért adattam be, hogy elkerüljük ezt- 5,5 éves a fiam)

2018. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Beadattuk neki azt mondta a gyerekorvos gyenge lefolyású lesz de nagyon megszenvedi a fiam :(

A rokonaink hívogatnak minket, írogatnak hogy miért nem megyünk mikor ők törött lábbal is vitték a lányukat stb..

2018. dec. 21. 13:33
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelmű, maradjatok otthon. Nálunk is volt már sértődés, de a gyerek egészsége fontosabb.
2018. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Azt hittem h en irtam ki a kerdest, csak forditva. :D Sogromek a baranyhimlos gyerekkel masszak végig a fel orszagot es minden rokon minket utal, h miert nem megyunk akkor amikor ők.....
2018. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!