Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért eteti sok anyuka a...

Miért eteti sok anyuka a gyerekét a bevásárlóközpontban? 28F

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem de annyira fura látni hogy sok anyuka a pékárunál fog egy kiflit és odaadja a gyerekének hogy egye meg. De olyat is láttam hogy egy chipset bont meg az anyuka. Hasonló a helyzet az üdítőkkel is. Játszani is szoktak a játékokkal ha van eladó játék. Persze ezek nagy részét ki sem fizetik a kasszánál ( főleg a pékárukat)
2018. dec. 23. 08:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
71%

Azok etetik csak, akik előtte gyerektelen felnőttként is megengedték maguknak, hogy beleigyanak a kifizetetlen vízbe, üdítőbe... stb.


Én nem ezt hoztam otthonról, szüleim sose etettek a boltban, én se adom oda a gyereknek, míg ki nem fizettük. Megértette piciként is.

2018. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
60%

Én akkor szoktam, ha elbénázom a napot vagy nagyon belecsúszik az étkezés idejébe a vásárlás.

Akkor szokott kapni gyümölcspépet vagy egy sajtsnacket csak azért, hogy ne hangoskodja végig. 1,5 éves. Eddig 2x voltam muszáj, de mindig olyat, amit a kasszánál ki tudunk utólag fizetni.

2018. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
63%

Mert sokan azt hiszik mindent szabad, mert van egy gyereke. Könnyebb a kezébe nyomni valamit, mint megtanítani, hogy a boltban előbb megvesszük és utána eszünk. Kicsiknél meg értelmes szülő visz magával otthonról, vagy otthon megeteti. Érdekes módon az én szüleim még meg tudták ezt oldani, és nekem is sikerül.

Másnak meg nem, próbálj nem foglalkozni vele.

2018. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
61%
Ettől én is falnak megyek... A gyerek kicsiként is megérti, hogy a pénztár után megkapja a kiflijét/üdítőjét, nálunk talán ha kétszer kellett ezt elmagyarázni nekik, soha nem volt hiszti ilyen miatt.
2018. dec. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
81%

Amiért sok felnőtt lecsipegeti a méregdrága szőlőt, belezabál a szaloncukorba, és nem érti, hogy az miért lopás.

Na, ezeknek a gyerekeit látod.


Ha nagybevásárlás van, mi is viszünk a legkisebbnek inni, mert szomjas lesz, abból meg botrány lenne, ha a sorok között megszoptatom. 😉 Befelé tesz rá a biztonsági őr matricát, és nincs félreértés.

2018. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
54%

"Érdekes módon az én szüleim még meg tudták ezt oldani, és nekem is sikerül."

A sarki közértben az én gyerekem sem kap. 😊 Nem lehet összehasonlítani a régi kis üzleteket a mostanival (Tesco, Auchan). Mire végig mész és kivárod a sort, főleg ha előtted nagybevásárlást tartottak, nem 2 perc.

Külföldön már tesznek ki gyümölcsöket a gyerekeknek, nem véletlenül. Ettől még nem szép dolog, de a szükség néha felülírja. És ha kifizetem nem hiszem, hogy egy önző bunkó lennék, aki mindent megenged a gyerekének. Nem ez az általános, hogy bemegyünk és egyből a kezébe nyomok valamit. És szerintem vagyunk így egy páran.

2018. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
39%

Amíg nincs gyereked, ne szólj meg másokat! Egyrészt semmi közöd hozzá! , másrészt meg honnan veszed, hogy nem fizetik ki azt a nyamvadt kiflit!?

Mi is mindig adunk a Gyerekünknek egy kiflit, tök jól elvan vele, míg mi vásárolunk! 13 hónapos a fiam


Ja és nyugi, mi mindig kifizetjük, amit megrágcsál!!! 😘😘😘

2018. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
43%

Egy fel fankot vagy egy sajtot simán odaafom a gyereknek, nem lopok mert a vegen kiteszem a szalagra a maradék fankot de legalább annyit mindig hagyok hogy felismerheto legyen. Ssjtbol volt hogy megette az egeszet. Az ures foliat tettem ki, a penztarosok mar ezerszer lattak ilyet. Jedvesen megkerdezte hogy kidobhatja e miutan lehuzta.


Amig ilyeneket nem kspott a gyerek vittem uzsis dobozban otthonrol nasit. Komolyan ez miert zavar valakit? Boldog karácsonyt

2018. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
37%
Az, hogy a pénztáros már ezerszer látott ilyent, és kedves veled, nem jelenti azt, hogy egyetért a dologgal. Kedves, mert ez a dolga. És ha bombariadó van a Tescóban és a kosaradat hátrahagyva ki kell menned? Visszamész másnap, hogy jaj bocsi, volt ám még egy üdítőnk, két pogácsánk és egy csokink?
2018. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
az egy dolog hogy kifizetik, de akkor is fura az ilyet látni
2018. dec. 23. 09:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!