Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyereknek melyiket...

6 éves gyereknek melyiket egyszerűbb használni? Xbox one vagy ps4?

Figyelt kérdés
Fortnite játék miatt lassan 3 hónapja ezzel üldöz minket, de az apja nem bírja tovább és megvenné neki az egyiket
2019. jan. 3. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Fiam kis barátjának xbox van. Nagyon jól nyomják. 5,5 évesek.

Ha egyiket sem ismeri, akkor kb mindegy, melyiket veszed, bármelyiket megtanulja kezelni.

2019. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen mindegy, bármelyiket megtanulják.

Anno nekünk a Nintendo 64et hozta a Jézuska, én akkor voltam 6,öcsém 4 és mindkettőnk megtanulta elég hamar kezelni

2019. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Fortnite... Utánanéztetek már, hogy az milyen játék? Egyáltalán nem 6 évesnek való. A fiam 9 éves , Xbox-ot kapott karácsonyra, de Fortnite-tal játszani... kizárt dolog.
2019. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4 es 5 evesek voltak a gyerekek, amikor xbox-ot vettunk es tudtak kezelni. Igaz, nem jatszottak vele valami sokat es csak velunk, mert nem erdekelte oket meg vagy 3 evig, de hasznalni tudtak, ha megis lekototte okeg valamilyen jatek egy fel orara.

A ps4-et nem ismerem (ujabb xbox-ra valtottunk inkabb, hogy a mar meglevo jatekokat tudjuk hasznalni), de biztos vagyok benne, hogy egy mai 6 eves gyerek azt is pillanatok alatt megtanulja hasznalni.


(Tudom, hogy nem kerdezted, ne haragudj, hogy irok errol es a ti dolgotol, de a fortnite 12 even aluli gyerekeknek nem ajanlott, ez a gyarto ajanlasa is, nem csak kivulalloke. A nagyobbik fiam 10 eves mult, a kozepso is 9, de en meg nem engedem nekik. Nalunk a suli is kuldott ki tajekoztatot a fortnite-rol, szerintem olvassatok utana.)

2019. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

2es vagyok, nem tudtam mi az a Fortnite, most megnéztem, biztos nem hagynám egy 6 évesnek.

Rengeteg szuper játék van a korosztályának, Xboxra és Psre is. Tudom mostanában szokás lehúzni a Nintendot, de szerintem azon vannak a legjobb gyerekbarát játékok

2019. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oviban fortnite szerepjátékoznak minden erről szól, ilyet is rajzol. Azt sem tudjuk mi ez.
2019. jan. 3. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha kútba ugranak az ovistársai ti utánuk lökitek?

Azért mert sok szülő nem foglalkozik azzal mit csinál a gyereke, nem kell beállni ebbe a sorba. Nem bántani akarlak,de nagyon befolyásolható korban van, jó lenne vele megbeszélni, hogy mit miért engedtek és miért van olyan amit nem. Én vennék neki konzolt, de csak olyan játékkal ami neki való, felügyelettel játszhatna és nem korlátlanul.

2019. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok szulonek lovese sincs, hogy mivel jatszik a gyerek, vagy mit nez a gyerek, ezert fordulhat elo, hogy ovisok fortnite szerepjatekoznak...

Tisztelet a kivetelnek.


Amugy ez egy a sok leiras kozul, hogy mi is az a fortnite.

[link]


Amugy a ps/xbox nem butasag, nagyon szuper jatekok vannak 6 eveseknek is, olyan, ami meg szuloknek is elvezheto igencsak.

Szoval jo az, csak a jatek nem mindegy.

2019. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!