Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni ha ennyire...

Mit lehet tenni ha ennyire manipulálja az apja?

Figyelt kérdés

Kisfiam 4 éves és 2 hetente can egy hétvégét +egy hétköznap éjjelt az apjánál van.

Nagyon szeret ott lenni, ha nem ott van is sír, hogy menne.

Először nem ertettem miért, sokat beszélgettünk kérdezgettem és mondta, hogy apáéknál xboxozhat, tabletezhet, ihat colát, ehet sütit csokit.

Nálunk nincs cola, tablet,xbox, süti is csak ritkán.

Mondtam az exnek, hogy nem ilyenekkel kéne magához édesgetnie, hanem jatszon vele.

Xboxot az exem új barátnőjétől kapott, hogy megkedvelje.

Most oké, hogy oda vágyik, de pár év múlva ezzel már nem sokra megy, hogy süti+cola. Le fogja tojni a gyerek.

Persze semmi változás.

A lelkem kiteszem a gyerekért, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt, rengeteget játszom vele, kirandulás, stb és nagyon rossz ezt hallgatni nap mint nap, hogy apánál jobb.



2017. aug. 28. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Apuka kompenzálni szeretné, hogy ritkán van a gyerekkel. Nem jó ugyan, hogy így, de mondhatni normális.
2017. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy 4 éves esetében egyszerűen megtiltanám az xbox-ozást, a tablet sem való ennyi idősnek és kólával se szokás 4 évest itatni, ülj le az apjával és beszéljétek meg, nem csinálhat olyan dolgokat a fiatokkal, ami a te (mellesleg teljesen józan) nevelési elveidbe nem fér bele.
2017. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz a kulonelo szulonek ilyesmit megtiltani és nem is életszerű
2017. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez mondhatni teljesen természetes elvált szülőknél. Semmit sem tudsz tenni.
2017. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos ez termeszetes, nalunk meg az is hozzajott, hogy minden alkalommal mikor ott volt, ajandek az apjatol. Gusztustalan dolog. Es az sem vigasztal, hogy majd 20 ev mulva rajon, mennyi mindent tett anya erte :(
2017. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az ajándék az nálunk is játszik :/
2017. aug. 28. 10:10
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudsz vele mit kezdeni, de mondjuk ha naponta kapna tőled is egy pici csokit,pl egy kindert, vagy ilyesmi, lehet segítené a helyzetet,mert hogy sose adsz neki, az is rátesz egy lapáttal.
2017. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne utálatoskodj, mert a gyerek csak megutál téged és első adandó alkalommal az apjához költözik. Nem egy ilyen esetet láttam. Senki nem lakna szívesen egy sz.rkeverő házisárkánnyal. Viselkedj normálisan ne irigykedj, gyülőlködj és akkor van esély, hogy a fiaTOK nálad marad.
2017. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként az ajándék nem undorító. 2 hetente 1 hétvége az undorító. Kultúrált párok válásnál abban egyeznek meg, hogy a gyerek bármikor mehet a külön költöző szülőjéhez. Ilyen lóf.sz láthatási idő mellett nem baj, ha apuka kényezteti a gyereket. A fiaTOKAT. Nem a fiadat.
2017. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Adj neki te is vmit, nem kell nagy dologra gondolni. Kicsi csoki, 2-3 szem mini fornetti. Szívószálas üdítő, gyümis turmix, joghurt fagyi házilag.
2017. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!