Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen vitted először...

Hány évesen vitted először moziba a gyermeked? Mit néztetek és hogy tetszett neki?

Figyelt kérdés

2019. jan. 19. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 éves volt amikor először vittem moziba. Akkor a Disney féle Herkules mesefilmet néztük meg. Mondjuk ez több mint 20 évvel ezelőtt volt, a helyi mozi akkor ment a legjobban a kis városunkban. A gyerek élvezte és simán végigülte az egészet, azért is vittem el akkor annyi idősen mert tudtam hogy akkor már megbír maradni a fenekén. Aztán utána egy darabig még vittem őt moziba mindenfélére, már nem is emlékszem igazán hogy mikre vittem. Azt tudtom hogy amikor a Star Wars második része ment az volt az utolsó amire elvittem, arra is csak azért mert nő létemre nagy Star Wars rajongó vagyok és érdekelt a film engem is. Aztán utána nem sokkal már be is zárták ezt a kis mozit és már le is bontották. Utána volt amikor családdal együtt mentünk a fővárosi moziba mindenféle filmre, akkor már volt autónk, meg meg is engedhettük magunknak ezeket a drágább dolgokat
2019. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
4ėvesen.bogyo babocat. nagyon tetszett neki
2019. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5 évesen, Pónis mesét néztünk. Tetszett neki.
2019. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
4 évesen verdákat simán végig ülte cinema cityben. Azóta 2 hetente járunk
2019. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Még nem volt 4 éves, akkor adták a mozikban a Télaput. Teljes nyugiban végigülte, élvezte.
2019. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
4 évesen, A kis kedvencek titkos életétnéztük. Nagyon élvezte, azóta mártöbb mindent is néztünk ott, pl. Verdákat, vagy a Star Wars Solo-t, most karácsony előtt a Grincset. Most a februári Lego kalandra készülünk, már alig várja, minden este megkérdezi, hogy mennyit kell még aludni addig.
2019. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4 évesen, a Bogyó és Babócát néztük meg.
2019. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
3 èvesen Bogyó és Babócára. De utána 4 évesen volt egy mese, azon félt, utána sokáig nem akart menni. Jól válassz mesét.
2019. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Múlthét vasárnap. Februárban lesz 5 éves. Ralph lezúzza a netet néztük 3D-ben.
2019. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Amikor engem szüleim először vittek moziba 9 éves voltam és a Táncoló talpak 2.-t néztük meg. Öcsémet először 5 évesen vitték moziba és a Minyonokat nézték meg.


Remélem segítettem XD

2019. jan. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!