Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akad itt olyan akinek a...

Akad itt olyan akinek a kisgyermekénél epilepsziát diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Látom nem tolonganak a válaszadók. Az én kislányomnak egyszer volt rohama, 2017 augusztusában. akkor kivizsgálták, mutatott epilepsziára utaló jeleket, de amíg nincs újabb roham, addig nem kezelik. Remélem nálunk csak ennyi volt. Mit szeretnél tudni?
2019. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyémnél hála a jó égnek nincsen ilyen gond. Kopp-kopp

Nővérem lánya (már 12 éves) viszont epilepsziás, még kisebb korában diagnosztizálták nála.

2019. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy ismerősöm lánya most 26, 2 éves korában derült ki, hogy epilepsziás, és a mai napig is az.
2019. febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez kicsit bonyolultabb volt... kb 8 éves koromban derült ki hogy epilepsziám van (hála istennek csak "absence") viszont ez visszavezethető volt arra hogy amikor születtem az orvos valahogy beverte a fejem ezért egy kisebb sebhely van az agyamon amitől van az epilepsziám.
2019. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Tudom régi a kérdés, de hátha aktuális még. 3 évesen diagnosztizálták a kisfiamnál, mire vagy kíváncsi?
2019. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha örökölt a betegség/hajlam, többnyire benignus lefolyású és könnyebb(en) kezelhető. Később jogosítványt is kaphat, a szakmák nagy részét kitanulhatja és dolgozhat benne.
2019. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nálunk meg nem de volt elbambulas, illetve mostanában éjjel remeg, mint aki megijed. Nálatok mi a helyzet azóta?

2023. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!