Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Menjünk ügyeletre vagy csak...

Menjünk ügyeletre vagy csak reggel? 5 éves fiam a fülpiszkáló vattás végét belenyomta a fülébe és ott maradt. Nem szólt kiakarta piszkálni benne maradt. Most szólt megijedtem nagyon.

Figyelt kérdés
Vinni akarom most az ügyeletre de a párom szerint nem kellene majd csak holnap.
2019. jan. 27. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Azonnal vigyétek mert most még ki tudja piszkálni az orvos, de ha lejjebb csúszik akkor műtét. Ilyenkor nyelés után is lejjebb mehet. Ne is beszéljen, mert az se jó. Szegény gyerekkel ne várjatok reggelig, mert nagyon rossz neki, teljesen be van dugulva a füle. Nekem is volt ilyen esetek és azonnal menni kellett.
2019. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Milyen boldogok ilyenkor az ügyeleten !
2019. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szemöldökcsipesz!
2019. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire nyomta bele? Esetleg nem lehetne otthon kiszedni (nehogy beljebb nyomd!)? Ha nem, akkor én vinném most. Pedig nem vagyok paramami.
2019. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Fizikai képtelenség, hogy szemöldökcsipesszel ne lehetne kiszedni!

2019. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
#3 neked elmentek otthonról? Idegen testet nem szedünk ki házilag a fülből! Beszakíthatod vele a dobhártyát. Ez bizony az "azonnal ügyelet" kategória.
2019. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

6.-nak.


Akkor ügyelet. Ott is ezt fogja tenni a a doki, és még örül is, hogy este 8-kor ezzel szórakozhat, mikor megy a film.

2019. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Diplomás ápoló vagyok, igen vigyetek be most mert beljebb mehet és akkor nehezebb lesz kiszedni. Az orvos 1 perc alatt kiszedi, azért nem kell ezen annyira megijedni.
2019. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Menjetek el az ügyeletre,az a kötelességük hogy tegyék a dolgukat ilyen esetben. Egy,szájhuzkodos pofarángatos ügyeletes orvost sokat látott anya tanácsolja ezt neked.
2019. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
#7 igen, az orvos is csipesszel ki fogja emelni a vattadarabot. Csak nagyon nem mindegy, hogy ezt valaki olyan teszi, akinek megvannak az anatómiai ismeretei és biztos keze a művelethez, és tudja, hogyan tartsa addig nyugton a gyereket, vagy egy megrémült anyuka, akinek se elméleti ismerete, se gyakorlata nincs ehhez. Elméletileg egy roppant egyszerű eljàrás, de elég egy rossz mozdulat és nagy bajt csinálsz. Azért van ott az ügyeletes orvos, hogy tegye a dolgàt.
2019. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!