Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodáskorú gyerekedre már...

Óvodáskorú gyerekedre már téli vagy még átmeneti kabátot adsz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Átmeneti - hol van még a tél? Még csak fagy sem volt eddig. Téli kabát akkor kerül elö, ha minusz fokok lesznek, elötte nem.
2017. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig széldzsekibe járt, ma vettem neki egy pufi átmeneti kabátot, mert hideg van reggel. Téli kabátot és bakancsot mínuszban adok majd rá.
2017. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pufi, átmeneti kabát, vékonyabb pamut csősál, meg egy vékonyabb pamutsapi.
2017. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Polárral bélelt softshell kabátot és vékony sapit adok rájuk.
2017. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Átmeneti, vékonyan bélelt kabátban, sima farmer vagy szabadidő nadrágban és spotcipőben jár a fiam.
2017. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Miért adnék télit októberben? :O Vastag polár pulcsi+mellény, vagy normál pulcsi+ vékony dzseki bőven elég.


Ha most télit adsz rá, mit csinálsz mínusz 20-ban?

2017. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ma láttam egy gyereket vastag téli overálban, bakancsban. Folyt az izzadság a hajából..
2017. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iskolás már lányom de pollár pulcsit kap mellegitő nadrágot ,és sapkát délután vitem neki a eső kabátot is.de ovisként is igy járt ilyenkor .
2017. okt. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!