Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás gyerekek szülei! Ti...

Ekcémás gyerekek szülei! Ti mit használtok a problémás bőrükre?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem volt eddig ekcémás a fiam, de most télen egy elég húzós, sok betegség után előjött neki. Kapott rá gyógyszertári krémet, fürdetőt, de lassan elfogy. Érdemes újat íratni, vagy lehet hogy nem is kell állandóan azt használni? Mondjuk ha alább hagy és elmúlik egy időre.

Nálatok ez hogy van?



2019. febr. 8. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
La roshet használtam sokáig, most neogranormont. A gyerekemnek igaz születése óta gond, sokszor "csak" száraz viszkető bőr, de ettől nincs baja és nem kerül 4 ezer forintba.
2019. febr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sanatopic krémet javasolt rá a gyerekorvos, és be is vált.
2019. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiam egész teste tele volt a múlt héten.Általában csak fogzáskor jön ki neki illetve betegség előtt és közben.A gyógyszertári kenőcsök egy darabig használtak aztán nem.Most utoljára vettem Bepanthen sensitivet 2 nap alatt eltűnt neki az összes folt.Mióta megszületett nem volt ilyen szép a bőre szerintem.Ekcémánál fontos a folyamatos ápolás hogy lehetőleg ne száradjon ki a bőre.De mivel nálatok ez nem állandó probléma inkább az orvost kérdezném, hogy szerinte kell e.
2019. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 2,5 éves, kb 2-3 hetente előjön neki az ekcéma. Sajnos a fellángolt ekcémára semmi nem jó a szteroidos krémen kívül. A bepanthen sensiderm csípi és nem segít. Most vettem doranatura 13-as krémet, attól csak rosszabb lett. Alap esetben la rocheval vagy gyógyszertárival fürdik, utána bőrgyógyász által felírt testápolóval kenem be.
2019. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó vagyok, azt nem írtam, hogy mindent próbáltam már szinte. La roche, uriage, bioderma, eucerin stb.
2019. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biologika, youtubeon megtalálod a kiváltó okokat, nagyon érdekes. Nekem 2 nap alatt elmúlt, mert rájöttem milyen lelki konfliktust oldottam meg. Ha megnézed teljesen érthető. A gyerekek ekcémájáról külön beszél benne.
2019. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!