Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Extrém sokat ivó gyerekek...

Extrém sokat ivó gyerekek Anyukái (kb 1,5 liter/nap) -hogy oldjátok meg az éjszakai pelust? Milyet használtok ami tényleg kibírja reggelig?

Figyelt kérdés

már próbáltam sokfélét,éjszakára nagyobbat,stb.

amúgy 4+osat és 5ös méretet használunk és 12 kgos a Kisfiam.



2014. febr. 21. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

12 kilós gyerekre ráhúzhatod a 6-os pelust.

Én most 5-ös dm-es babylove márkát használok a fiamra, 12 kiló körül van, lehet hogy 13. Ez nagyjából kibírja reggelig, de akkor ébredéskor tényleg egyből ki kell cserélni. Ha picit tovább rajta marad ébredés után, akkor már csurog ki.

2014. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10 kg. Pampers 4 pluszt használunk. Közvetlen lefekvés előtt még átcserélem. Többnyire igy nem folyik ki reggelre, megiszik éjszaka 3-3,5 dl vizet. Persze vannak balesetek, de az esetek többségében kibírja reggelig.
2014. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Pampers nálunk sosem folyt ki. De csak zárójelben jegyzem meg: nem sok folyadék ez egy 12 kg-os gyerkőcnek? Mennyi idős?
2014. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Libero nekünk mindig bevállt 2 fiúnknál
2014. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

még nincs 21 hónapos. nem eszünk sósan, de mégis ilyen nagy ivó.a dokink szerint nem baj.

éjszakára babylove 5-öst használunk. amúgy nyurga,izmos,vékony gyerek, a 6-ost eddig nagynak találtam.

2014. febr. 22. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre,hogy a babylove kisebb alakra mint egy másik, már nem tudom melyikhez mértem. Azóta nem veszek azt.

Lidl ami bevált nálunk, meg persze a libero csak az drága..... és hogy 5-ös méret legyen mindenképpen a 12 kg-ra, bár ennyit nem iszik a fiam.

2014. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20,5 hónapos a fiam, 2-3 litert iszik egy nap. Éjjel felet kb.

11,7 kg, 5-ös Liberot hord, a 6-os még nagy. Éjjel cserélem egyszer, többnyire már balesetesen. :(

2014. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Pampers a legtutibb!!!!!!!!!!
2014. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom ennyit simán megiszik egy nap, még nem jutott eszünkbe, hogy ez sok lenne, örülünk neki!


6-os Liberot használunk vagy Libero Up&Go-t, 90 cm, és 12 kg, soha az életben nem ázott még át sem éjjel, sem nappal a pelenkája.

2014. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy lemaradt, és ez fontos: kb. 1 hónapja az ő pelusa száraz marad éjjel (a férjem a doktor bácsink, ő azt mondta, hogy ez tök normális, mert elvileg kezd érni az idegrendszere a szobatisztaságra), szóval 1 hónapja teljes szárazságban ébred, és csak ébredés után pisil a pelusba, éjjel nem iszik egy kortyot sem, csak nagyon ritkán, ha rosszat álmodik. 22 hónapos
2014. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!