Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs ötleted farsangra?

Nincs ötleted farsangra?

Figyelt kérdés

Mi már túl vagyunk rajta, de gondoltam adhatnánk tippeket egymásnak. Jövőre is jól jön.

Kislányomék farsangján volt egy kisfiú, aki súlyemelőnek öltözött. Volt nála egy óriási hungarocellből készült súlyzó. Nagyon ötletes volt. Vagy a pálcikaember, akinél a fekete ruhára fehér szigetelőszalaggal volt felragasztva a "pálcikatest" és papírból volt a kerek feje.

Ti milyen "egyszerű, de nagyszerű" jelmezeket ismertek?



2019. febr. 9. 11:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az időhiány vezetett a Pepcoba. Illetve az, hogy bölcsis a gyerekem és még nem értékeli a jelmezeket. :D

Én szeretem a kreatív dolgokat és remélem később együtt gondolhatjuk majd ki, hogy mi is legyen farsangkor. Szeretném bevonni a készítésbe.

2019. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A fiam idáig ez volt:

Bölcsiben ördög

Oviban: kalóz, cica

Iskolában: zebra, csontváz, minion, túrórudi,

Ebből a zebra, minion és túrórudi csoportos jelmez volt, táncot adtak elő.

Én a csontváz jelmezt szerettem nagyon,mert azt csináltam a legtovább és igazi kihívás volt a fekete ruhára felfesteni.

Idén valamelyik szgépes játékból "lion" karakter akar lenni....

2019. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat most lehet, hogy marhara le leszek pontozva.


A 3 eves fiam nyul lesz. Harisnya alul nadrag helyett, ra vattabol pompom a fenekere, es egy masik harisnya a fejere...

2019. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát én idén csaltam fiam ninjago akart lenni. H&mben vettem ninjago pizsit, lego storebol ninjago maszkot és fegyvereket.

Tavaly popcornos tasak volt, papírdoboz kifestve, jó sok popcorn ráragasztva és mélyedés csinálva az megtöltve onnan lehetett nasizni.

Kiscsoportban vadász volt, zöld ruhában, kalapban játék fegyverrel. Plüss kacsa meg a zsákmány.

Szerettem volna idén is jelmezt készíteni de neki ez vol a kedvenc remélem egyszer kinövi a ninjago őrületet :(

2019. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az enyém is volt egyszer ninjago Jay. Szivacs nunjakut csináltam, hogy tudjon sérülésmentesen püfölni :) Egyébként kék kapucnis szerelésben volt - pólónyomdában nyomtattam rá arany mintáta legója alapján, és még évekig hordta -, egy sálammal az arcán.

A legegyszerűbb eddig a focista volt, csak itthoni hosszú zokni, rövidnadrág, póló. Na jó, varrtam rá számot :) De a kukás jelmezt is megúsztuk egy gyerek láthatósági mellénnyel :)

Idén az egyik fiam sajnos kitartóan "Láng, a robotverda, de repülővé alakuló verziója" akar lenni, na itt fogalmam sincs, hogy csinálom meg úgy, hogy majd közlekedni meg vécére menni is tudjon benne...

2019. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha rákerestek a neten, hogy jelmezötletek, rengeteg olyan jelmez van, ami otthon elég olcsón elkészíthető, ráadásul az ötletességet még jobban is szokták díjazni a suliban.

Én eddig úgy voltam, hogy vagy megvettem készen, vagy kikölcsönöztük, de egyrészt nagyon fantáziátlanok a kész jelmezek (főleg fiúknak, kalóz, ninja, Dart Weder, katon, kész, nem is sok van), másrészt annyira drágák, harmadrészt felsős gyereknek a méretében már nem is nagyon lehet kapni. Úgyhogy most az idén gondoltam, összeszedem magam, és készítek valamit házilag. Nagy mázlim van, a lányom rajztagozatos, és elkészítette magának és a tesónak is a jelmezt, nekem nem sok dolgom volt vele. Minecraft emberke lesz a fiam, csak 2 kartondoboz és színes papír kellett hozzá. A lányom macska lesz, ehhez kellett venni azért farkat meg fület, de még olcsón megúsztam. Az arcfestést megoldja magának.

2019. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!