Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam elesett a bölcsiben,...

A kisfiam elesett a bölcsiben, mozog a metszőfoga. El kell vinni fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
A gondozónő meghallotta, ahogy kiborultam, amikor öltöztetéskor ráeszméltem, hogy mozog a 3 éves kisfiam metszőfoga. Azt mondta ne aggódjak, ne vigyem fogorvoshoz, vissza tud nőni a helyére. Ne piszkáljuk, nem esik ki neki. Viszont annyi félét írnak a neten... akkor el kellene vinnem vajon? Volt veletek hasonló? Mi lett?
2019. febr. 13. 16:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy rendben lesz. :(
2019. febr. 14. 11:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 eves mult, egy honapja olt egy balesete amikor egy felcsapodo fem valami szajba vagta es az egyik szemfoga hatrebb csuszott. Mint a hibta amikor hatra lendul. Eseteben nem volt szukseg beavatkozasra. Latta fogorvos, mondta, hogy meg annyira keplekenyek a szovetek hogy valszeg minden rendben lesz. 2-3 het alatt visszarendezodott a foga, 1 bo hetig nem evett csak puha dolgokat. Figyelni kellett, hogy nem hal-e el a foga illetve nehogy begyulladjon a fogjny. Egyik sem tortent igy rendbe is jott szepen minden kulso beavatkozas nelkul, es majdnem ugy all a foga ahogy a baleset elott.
2019. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mi is voltunk. Megröntgenezték, nem repedt meg a foggyökér és így nem kellett sínbe tenni a fogát. 2-3 hétig puha, pépes dolgokat kell ennie.

4ezer ft volt a röntgen és az, hogy megnézte a doktornő a fogát. :) vettem ne fájdalomcsillapítót, így most enni is tud és nyugalom is van.

2019. febr. 14. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!