Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák őszintén! Ti éreztétek...

Anyukák őszintén! Ti éreztétek már nyűgnek a saját gyereketeket? Volt, hogy semmi kedvetek nem volt játszani vele, mondókázni, hallgatni a hisztit, sírást stb? Volt bennetek olyan érzés, amikor elkezdett ordítani, hogy "jaj ne már"?

Figyelt kérdés
Ez egy anonim oldal tehát bárki leírhatja őszintén a véleményét.
2019. febr. 21. 12:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze. 😁 A még el nem alszik ebéd után addig nagyon sok a hiszti... Előbb nem akar aludni, kb. néha kimerülésig tolja... Ilyenkor általában hümmög meg őő.. Na amikor így tolja nekem még reped a fejem annyira fáj... Vagy,ha sétálunk és másfele akar menni,mint én... 😀 Ilyen ez,ember az anya is. Aki azt mondja minden happy annak vagy nincs gyereke vagy csak nagyzol.
2019. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Minden nap érzek ilyet. A reggeli készülődésnél, meg az óvodából hazajövetelnél szívesen itt hagynék mindent és világgá mennék.
2019. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Pff, miért ki szereti hallgatni a hisztit? Az azért igencsak fura anya lehet.
2019. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

KIfejezetten nyűgnek nem. Mondjuk még csak másfél éves.

Viszont nekem nagyon hiányzik más felnőtt emberek társasága.

Nemrég kezdtünk el aktívan játszótérre járni, és nekem sokszor az esik rosszul lelkileg, hogy próbálok anyukákhoz szólni pár szót, és mindenki olyan barátságtalan. Legalábbis a nagy többség.

2019. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a nyüg = hogy a hátam közepére nem kívánom.


Ìgy nyügnek egy kicsit sem gondoltam öket. Olyan volt már, hogy kiakadtam és mondtam, hogy ha nem hagyják abba a hisztit akkor én elmegyek tök egyedül valahova és maradnak pár napig az apjukra(akit imádnak), de akkor már totál kiakadtam és mondtam, hogy megverem valemlyiket ha nem marad el a sok hiszti már. Sirtam is.

2019. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%

Ohh hogyne! imádom őket, de két energiavámpír...

A múltkor már én is bevágtam a toporzékolós hisztit... nem jutottam vele előbbre, de jól esett.

jah és eljárok futni, ez sok mindent megold :)

2019. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Aha, kb minden másnap :))) 3 éves és 3 hónapos gyerkőcök mellett csoda hogy nem tébolyultam még meg. Segitségünk nincs. Ilyenkor szuszázok egyet, iszok egy kávét ( legszivesebben egy felest innék) vagy elvonulok a wc-re hogy 5 percig csend legyen, aztán megnyugszom. Férjemtől szoktam kimenőt kapni mikor látja rajtam hogy már tikkelek, ilyenkor a barátnőimmel programot csinálunk, kiadom a gőzt :)
2019. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, imádom őket, de ha tehetnék, az összes húst lerágnák rólunk (négy gyerek). :)
2019. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgnek nem, de pl ma se akartam hallgatni az ikrek hisztijét, mégis muszáj volt. :D
2019. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%

Persze, nem vagyunk gépek.


Én néha, ha már besokalltam, hallgatom, ahogy sír, mert a zöld ceruza színe mégsem elég zöld neki, és szinte élvezem, ahogy “szenved”. Olyan jól tud esni..


:) Ehhez nem kell anonimnak lenni, a gyerekezés nem fenékig tejfel.

2019. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!