Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vicces pisiléssel/kakil...

Milyen vicces pisiléssel/kakilással egybekötött dolgokat csinált vagy mondott a gyereketek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

2 éves kislányom reggel felkelt, a tele pelusa miatt olyan nagy potroha volt, mint Maja a Méhecskének.


Mielőtt a párom felkelt, ülünk a gép előtt és mesét nézünk.


Egyszercsak érzem, ahogy melegedik az ölem, és hallom, ahogy pukizgat.


Mondom neki "Lilike! Mit csinálsz, te kis Hölgy"?


Visszafordul felém, és mondja, "Apa, szarok."

2019. febr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Fiamat kibontottam a pelusból és láttam a fütyijén, hogy slagolni készül, így visszahajtottam rá.


Megszólalt, "Ahh, Lédigaga!" és éreztem ahogy melegszik a pelus.

2019. febr. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Mikor a bilizést gyakoroltuk, kisfiamra kutyusos alsót adtam és azt mondtam: ha lepisiled, sírni fog a kutyus. Erre ő: Ha a kutyus sír, lepisilem.
2019. febr. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Biztos velem van a baj, de én ezeken nem tudok röhögni....
2019. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Pucéron volt a kiságyba és telekakilta szószerint,a rácsokat,a lepedőt,a lábacskáit,a fal is tele volt kakis kéznyomokkal,illetve a lepedőn is voltak kakis lábnyomok.
2019. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 ez hatalmas :)))) Már most jobb humor érzéke van, mint sok felnőttnek.
2019. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!