Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Próbáltatok már ilyen hajmosók...

Próbáltatok már ilyen hajmosókarikával hajat mosni gyermeketeknél?

Figyelt kérdés

[link]

Kislányom minden hajmosásnál sír, már minden megoldás érdekelne.


2010. júl. 1. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez meg mi az istennyila?
2010. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy mukodik?
2010. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rá kell tenni a picúr fejére, mint egy pántot és így állítólag nem megy az arcába a víz.
2010. júl. 1. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még annyira sem fogja a kislán yod megtűrni a fején. Téged viszont akadályoz a fejmosáskor. Legalábbis,ahogy a kinézete alapján eltudom képzelni.
2010. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok: Ha az a baj,hogy az arcába megy a víz,akkor fektesd hanyatt és úgy mosd a haját. Akkor nem fog az arcába menni a víz.
2010. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amióta az eszemet tudom, vizfóbiás vagyok, hajmosáskor saját magam fullasztottam majdnem meg, hiába nem ment az arcomra a viz. Az egyetlen, ami segitett, az az volt, hogy kis törölközőt fogtam a tenyerembe az arcomat eltakarva belefúrtam, és anyu úgy mosta a hajamat. Bár ez mondjuk olyan 2-2.5 éves koromtól volt, nem tudom, a te babád mennyi idős. Szerintem a karika is megér egy próbát, annyira nem drága. Kitartást!
2010. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztosan kipróbálnám, lehet hogy rendelek is belőle. Akinek olyan hisztis hajmosáskor a gyerkőce, mint pl. nekem, az sehogy sem tudja hátradőlteni a gyereket, mert annál jobban feszíti magát. Jó megoldásnak tűnik!
2010. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is üvölt. Most vettem egy úszószemüveget, azt imádja hordani, így futkos a lakásban, a következő hajmosásnál ki is próbálom. A törölközős módszert kipróbáltuk, de nem vált be sajnos.
2010. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!