Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hozott már kínps helyzetbe a...

Hozott már kínps helyzetbe a gyereked?

Figyelt kérdés
Amilyan ciki sztorik gyerekekkel😂
2019. febr. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Igazából nem volt kinos, csak vicces, mikor felszálltunk a buszra, a fiam meg szeret komoly kérdéseket feltenni.

Buszsofőrbácsi, te miért vagy kopasz? Hova lett a hajad?

Anya kakilnom kell, szálljuk le, vagy bekakilok.

Anya a néni büdös, nincs tusfürdője, veszünk neki?

De a kedvencem, még mikor tanitottam, hogy a sofőrbácsinak mindig köszönni kell, rá kellwtt szolnom. Erre a fiam nagy vagányan: Szia Apa!

Akkoriban minden ferfit apanak hivott, nem volt ciki a boltban, mikor a harmadik embernek köszönt ezzel a megszolítással.😂😂

2019. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ő még nem,mert mèg csak most lesz 3 éves,és most kezd beszèlni.


Viszont én és a húgom annak idejèn alkottunk :)). Szüleink el akarták adni a trabantot. Valami apró baja volt a kocsinak,de meg is lett csinàltatva. Mi meg félinformàciók alapjàn már messziről kiabáltuk a vevőjelöltnek,hogy "Rossz a fééékkk!!!!" :)))


Nem lettünk megdicsèrve érte :))

2019. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
4 éves a lányom, a múltkor "kicsit" zavarba hozott a boltban, ahova napi szinten járunk. Álltam vele, és az akkor kb. 1 hónapos öccsével a pénztárnál. Mögöttünk egy apa a nagyjából 2 éves fiával. Az apuka a nevén szólította a fiát (Alex), erre a lányom felkapta a fejét, hiszen az öccse neve is ez. Odaszólt az apukának, hogy "az én tesóm neve is Alex, kijött anya nuncijából". Égtem mint a Reistag...Bem tudom amúgy kitől tudta ezt meg, mert mi még kerültük ezt a témát.
2019. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Buszon a fiam: szerintem ennekna bácsinak nagyobb a fütyije mint apának. (Huszonéves srác extra szűk farmenban... 4,5 éves fiam...)
2019. febr. 26. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Mai napig egyik kedvenc eset, mikor megkérdezték a fiam, hogy miért kell előre engedni az idős néniket. Ő meg rávágta: mert különben fellöknek. (4 éves volt.)

Rengeteg ilyen sztorink van, egy időben füzetbe írtam az aranyköpéseit.

2019. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Anyukámmal busszal utaztunk anyáknapi ünnepségre. Első ülésben ültünk, a sofőr hallgatta a danubius rádiót, és valami téma volt a sikosítóról.. Nagy boldogan “Anya, miaz a síkosító? Kaphatok én is?”
2019. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!