Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is fölöslegesen...

Szerintetek is fölöslegesen aggódom vagy érdemes elmenni a kórházba?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő a kislányom valahogy le varázsolta a cillit bang sprayt ami víz és koszoldó. Én előtte használtam és a szájába vette. Fújni nem tudott de előtte fújtam vele és maradhatot egy minimális mennyiség a fúvó részében mert vágott is egy fancsali fejet. Én az idegroham közepette hívtam párszor a közeli kórházat nem vették fel ezért a Heim Pál kórházat hívtam fel ahol hosszabb telefonálás után azt mondták ne aggodjak. A száját kiöblítettem, ivott vizet evett levest, és a viselkedése olyan mint bármikor. Jelenleg is alszik. Én viszont ennek ellenére is aggódom, ami természetes. Kérlek adjatok tanácsot, ugye nyilvánvaló hogy egy korty sincs abba a fújó a de mivan ha szívott ki belőle.... Legszivedebben kipróbálnám hogy hátha attól nyugodtabb lennék. Valaki járt már hasonló helyzetben. Nem akarom hogy fölöslegesen esetleg a gyomrát is kimossák. De gondot, és bajt sem akarok mert belehalnék ha baja történne.
2019. márc. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs abba a flakonszájáb szerintem így egy nyalintásnyi sem. Nem kell aggódni. Főleg ha semmi szokatlan nem veszel észre rajta. Ha meg meg sem tudta nyomni akkor nagyon erősen kellene szívni hogy nyelni tudjon belőle. Nyald meg a szóró fej véget annyit ehetett ő is belőle kb
2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy maró anyag, ha ivott volna belőle, akkor a száját, nyelöcsövét marná a cucc, fájna neki, ordítana, nem nyugodtan aludna az ágyában. Legalábbis én ezt gondolom. Másrészt a heim pálban bizrosra mennek, én is telefonáltam már oda, mert leesett a kislányom az ágyról és beütötte a fejét, mondták, hogy vigyük be, meg is röntgenezték. Szóval ha ők is azt mondják, hogy, feleslegesen parázol, akkor nem lehet baja, nem fognak kockáztatni.
2019. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhhh köszönök megnyugtató ha ti is ezt mondanátok. Most ébredt fel... És dilizik... Mint mindig. El se hiszitek mekkora kő esett le a szívemről
2019. márc. 1. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen energikus, akkor én a helyedben, kedves anyuka, aggódnék a spray állapotáért, nehogy lekaratézza az energiától kicsattanó gyereked. :)


Ágyesz-bugyesz, megmenekültetek. :)

2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!