Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kislányoknál mi most a...

5 éves kislányoknál mi most a menő? Karácsonyra mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk régen a kedvenc állata volt a nagy ajándék (ló). Vettünk neki egy plüsst és egy hintalovat. Ez volt tavaly. Most egy rajzkönyvet kap, amit úgy firkálhat, ahogy akar, illetve babákat. Az mindig mehet a kislányok csomagjába, abból sosincs elég. Illetve szerintem 5 évesen jó ha fejlesztik az agyukat, így valami okoskodót is lehetne.
2018. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Rokon kislány 5 éves lego friends, hatchimals, simizős plüss párna bármi, lol suprise baba.

Mi leho friends kórházat és lol pisilós babát vettünk.

2018. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez a Hatchimals ize most nagyon megy.
2018. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Azt vedd amit szeret a kislány ,ne azt ami most menő.
2018. dec. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Hatchimalunk van,pénzt ne adj érte,kb 2 napig érdekelte a lányom,egy nulla játék.
2018. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
4 éves unokahúgommal megbeszéltem a dolgot. Szülinapja is lesz a hónapban, meg beszélgettünk a Karácsonyról. Adta magát a dolog az ő szülinapjából jött a Jézuska szülinapja. Elmondtam neki, hogy a Jézuska hoz ajándékot ilyenkor mindenkinek és megkérdeztem ő mit szeretne mit hozzon, mert én majd beszélek vele az érdekében.
2018. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

A simizős, flitteres dolgokból bármi. Hátizsák, napló, párna, simiflitter.

A baba egyáltalán nem biztos, az enyémnek kettő db van és mindig inkább plüssállatot szeretne.

Menő most minden formájában az UNIKORNIS. Ezt a legtöbb kislány komálja.

A fejlesztő dolgoknak nyilván kevésbé örülnek, mint egy csillogó, vagy puha csajos dolognak, ez van. Slime és gyurma is jöhet mindenféle. Most a Hópehelygyurmáért van oda az enyém, amiből hóembert lehet építeni. Nálunk még a gyereksminkek voltak ekkoriban menők.

2018. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad,milyen árkategóriában gondolkozzunk. Az én 5 évesem fésülködő/pipere asztalt kap karácsonyra,de a listáján van a kedvenc mesehőseivel (Shimmer és Shine) gyakorlatilag bármi, kreatív/alkotó készletek-csillámos tollak (ő pl. imádja ezeket) Tetszenek neki a beszélő babák, ugató-sétáló kutyák,Hatchimalsot is szeretne,de még tartom magam,pónik,barbiek. Nálunk is megy a gyurma,háztartási játékeszközök (konyhai vagy takarító cuccok...),fodrászkellékek. Szerintem is érdemes beszélni az érintettel,ha nem Te vagy az anyukaja,legalább a szüleivel. Én is megkérdeztem az enyémeket,hiába ismerem jól a gyerekeimet. Attól még,hogy menő valako,nem biztos,hogy az adott kislányt érdekli,az én lányomat pl. hidegen hagyja az amúgy nemtől függetlenül nagyon népszerű lego,de a fa babaházával sem játszik...
2018. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lego vagy másféle építőkocka, gyöngyfűző készlet, gyurma, intelligens gyurma, pólyásbaba, társasjáték, plüsspingvin, mesekönyv, ritmushangszerek, mondókázós könyv, hajasbaba, plüssmaci, pénztárgép, bevásárlókosár tele áruval, játékkonyha, játékedények, stb.
2018. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!