Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Geoládák keresése mennyi idős...

Geoládák keresése mennyi idős kortól érdekelheti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
3
2019. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Kincskeresőset már 3-4 éves is szívesen játszanak, szóval a terep járhatóságától és a távolságtól + a gyerek strapabírásától függ. Ha térképolvasási sikerélményekre gondoltál, az inkább olyan 10 éves kortól.
2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

5 éves fiammal próbáltuk nem érdekelte csalódás volt nekünk :(

Ő nem szereti a túrákat nagyon nem szeret kint lenni. Utoljára voltunk a szalajka völgyben és üvöltve sírt mert hangya mászott a cipőjére. Annyira nem haladtunk a töbniekkel hogy inkább a gyerek nélkül megyünk legközelebb.

2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi viszonylag sokat kirándulunk, de a geoláda keresés nem jött be a gyerekeknek. 6 és 8 évessel indultunk neki. Nagyon várták, de a megtalálásban nem igazán tudtak részt venni, csak követtek minket felnőtteket. Maga a láda elég koszos, és nehezen megközelíthető helyen volt, több alkalommal is. A benne talált apróságok nem érdekelték őket, az meg hogy felírtuk a nevünket, végképp nem hatotta meg őket. Csalódás volt nekik. Szerintem ez inkább felnőtt szórakozás, ahol maga az az öröm, hogy megtalálod, gyereknek ez nem igazán élmény. Esetleg kamaszkortól.
2019. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pongi57 válasza:
97%
Ez nagyon egyén függő és nem lehet rá általánosan válaszolni, így csak az én tapasztalataimat írom le. Én is azt hittem, hogy a gyerekeimet jobban érdekli majd. 7,5 és 9,5 évesek voltak, amikor elkezdtük és két év telt el azóta. A fiam azért gyakrabban kap kedvet, a lányom az ritkábban. Kb. évente 2-3 alkalommal megyünk családilag ládázni. Tehát néha-néha eljönnek velem, de főleg akkor, ha nagyobb gyerektársaság is van. Akkor egymással versengenek, ki lesz az első, ki látja meg először a ládát és/vagy a rejteket. Az ajándékok nem érdeklik őket, csak a találat számít. A "családi" szabály, hogy az írhatja be a nevét először a logfüzetbe, aki azt a ládát megtalálta. Tehát azt nem mondanám, hogy teljes az érdektelenség, de az eddigi találataim nagy részénél nem voltak velem. A családunkban vitán felül engem érdekel a leginkább ez a játék, így az én példám az előttem szóló tapasztalatával cseng egybe.
2019. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!