Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél ha a nyílt utcán...

Mit tennél ha a nyílt utcán egy idegen 5 éves oda futna hozzád és a kezedbe karmolna?

Figyelt kérdés

Megtörtént eset, kb. egy órája történt velem. Jöttem a tisztitóból és oda futott hozzám egy zavart 5 év körüli kisfiú és a csuklómat meg szorította annyira hogy bele akart karmolni csak kabátba voltam igy ez nem sikerült, de a kabátom ujját ki tudta volna szakítani.

Ledöbbentem. Az anyja pedig mint ha nem történt volna semmi csak annyit szólt a gyereknek hogy ne bántson idegeneket.

Mit tettek volna? Én teljesen ledöbbentem.

27/N



2019. márc. 26. 13:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg valami baja van a gyereknek. Én kapásból megfogtam volna a csuklóját és lefejtettem volna a kezemről.
2019. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek ilyen idegbeteg kisgyereket, ki is tiltották őket a játszóról, mert tépte a gyerekeket. Na, annak az anyja kb. ugyanez a bárgyú, semmit nem reagáló nő.
2019. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Mivel nem csaphatom le, így ráordítanék hogy Mit csinálsz?!

Anyucinak meg: jó lenne ha megnevelni a kölykét

2019. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nagyon ledöbbentem hogy ilyen létezik és hogy anyuka engedi hogy össze vissza szaladjon a nyílt utcán.


Igazából én bele akartam rúgni egyet hogy engedjen el, komolyan hihetetlen.

Nem is merek belegondolni hogy egy kisgyerekkel mit tenne.

2019. márc. 26. 13:21
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Amikor boltban dolgoztam, épp árut pakoltam ki, egy összevissza rohangáló Down-szindrómás kisfiú lekapott a polcról egy serpenyőt, és izomból hasba vágott vele. Kézenfogtam, odavittem az anyjához, megkértem, hogy vigyázzon jobban a kisfiúra mert magában és másban is kárt tesz. Az anyukának állt feljebb, hogy én ne "nyúljak" a fiához. Sajnos nem a gyerek a hibás, a te esetedben sem. Hanem a szülő, aki nem vigyáz a gyerekére.
2019. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

Valószínű beteg a gyerek, nem tudja magát kontrollálni, talán autista. Anyukának nem lehet egyszerű élete, nyilván rendesen eleve van a magyarázkodásból, meg a szégyenkezésből.

Simán csak leszedtem voln a a kezét a magaméról és annyi.

2019. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
33%

"anyuka engedi hogy össze vissza szaladjon a nyílt utcán"


Van gyereked? Nyilván nincs, mert különben tudnád, hogy már egy két éves is egy pillanat alatt képes kicsavarni magát a kezedből....

2019. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%

Anyuka rászólt az utcán, hogy nem bántson idegeneket. Mit tehetett volna még? Ha odamegy és elrángatja, megszorítja a kezét, hogy nem szabad, esetleg még kap is egyet a kezére, fenekére, akkor arról van kérdés kiírva, hogy szegény csak odafutott, az őrült anyja meg milyen agresszív.


Nem gondolnám feltétlen, hogy beteg a gyerek, lehet, csak játszott, harcolt, te pedig éppen az ellenség voltál...

2019. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

Finoman eltoltam volna.

Valószínüleg beteg a kisgyerek, másként anyuka sem reagált volna ilyen lazán.

2019. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
jaj rögtön autista...lótórút. A mai gyerekek 85%a nem tud viselkedni, mert nincs nevelve, nem szólnak rá, szülők szarnak rá, bele vannak temetkezve a mobilba. És ha szólni mersz akkor te vagy a rossz.
2019. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!