Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16hónapos kisfiam játszott...

16hónapos kisfiam játszott néhány pénzérmével, még ha meg is mosom a kezét, ne engedjem, ugye?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem is a kézmosásról van szó.....

Hanem ha véletlenül a sájába veszi,és lenyeli.Na az!!!

Barátnöm kislánya ennyi idösen 2centest nyelte le.még jó,hogy kicsi volt.A doki megnézte,mondta ha 3 nap alatt nem jön ki,akkor menjenek vissza.

2010. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a kosszal van igazán a baj, hanem, hogy lenyeli, bedugja, feldugja, félrenyeli, stb...
2010. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te ismered a gyereked a lanyom 2 eves lesz o mar regota semmilyen jatekot nem vesz a szajaba o ki szokta venni a penzermeket meg a kartyakat a penztarcambol neki engedem helyesen eljatszik vele, de keresztlanyom pl mindent rag, szajaba vesz neki nem engednem.
2010. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az én drágám se vesszi a szájába már,de én ott vagyok vele a biztonság kedvéért:)
2010. júl. 5. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

most 19 hos az en lanyom, de o sem veszi a szajaba a penzermeket. van egy nagy poharral belole es kedvenc jatekanak mondhatom. hosszasan eljatszik veluk.

szerintem kellenek a bacik... ok hamarabb voltak a foldon mint mi, ugyhogy egyutt kell elni veluk.

2010. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kislányom 2 éves.Soha semmit nem vett a szájába/nem is cumizott,mert az is meghányatta/.Bármit odadhattam neki eddig! ,aztán kb.2 hete talált az ágy alatt egy régi alumínium 1 forintost/a nagyobb gyerekem gyűjti ezeket valószínű elgurulhatott/.Ott ültem mellette egy ideig szépen játszott vele ,csak egy másodpercre fordultam félre és már fuldoklott.Nagyon megilyedtem kb.1,5 percig ütöttem a hátát mire nagy nehezen fel bírta köhögni.Már lilult a szája is.Nem kívánom senkinek azt a pár percet amit én átéltem.Én azt tanácsolom neked hogy ne adj neki olyat ami nem neki való.Úgy is megtörténhet a baj ,ha véletlenül talál valamit.
2010. júl. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!