Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normálisa az hogy a...

Mennyire normálisa az hogy a 16hónapos lánykám egyáltalán nem fél az idegenektől? Sok babával találkoztam már de egy sem csinálta ezeket.

Figyelt kérdés
Sétálunk az utcán,vad idegen emberekhez odamegy,és megfogja a kezüket. Némelyik poénkodik hogy elviszi,és ő el is menne velük. Nem érdekli hogy én nem megyek,aztán megy a hiszti ha visszatartom. A gyerekeket imádja,órákat is elidőzne velük. Magyaráz,mutogat,és puszikat ad nekik. Aztán persze megint,sír ha megyünk. Mindég mindenkivel leáll"pletyizni"!
2011. júl. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még ez a természetes. Örülj neki,hogy nemcsak hozzád ragaszkodik.
2011. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az én fiam is ilyen volt! Örülj neki, hogy ilyen nyitott! :)
2011. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Annak miért kellene örülnöm hogy "nem csak hozzám ragaszkodik"? Nem azt akarom mondani hogy engem istenítsen,de vad idegenekhez nem ragaszkodjon. Az ismerősök családtagok az más.
2011. júl. 17. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte minden kicsi ilyen....Jobb mint ha bárki aki ránéz sírna...Ismerek olyat is.

Persze én is félek éppen attól,ne hogy eltünjön.Nekem mind két gyermekem barát´sagos tipus...Mindenkinek nevetnek,beszélnek stb...A lányomnak mindég elmondom,hogy idegenekkel ne alljon szóba,nem szabad hozzájuk menni ha nem vagyok ott!!!!Ezt nap mint nap mondom neki.A lányom 3,5 éves.Még nem tudja miröl is van szó.....

2011. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyire barátkozó volt kicsin.Most 26 hónapos és napról napra egyre jobban fél dolgoktól,és emberektől.Már fele annyira se barátkozó mint 16 hónaposan volt.
2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!