Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj ha 16hónapos lánykám...

Nagy baj ha 16hónapos lánykám alig eszik valamit? Gondolom más gyerek sem eszik annyit ebben a hőségben, de ő főtt ételt egyáltalán nem akar már 2napja.

Figyelt kérdés
Alig tudok beletuszkolni valamit. Erőltessem,vagy ő tudja mennyit akar? Amúgy jó étvágyú baba,nem szokott gond lenni az evéssel.
2011. júl. 10. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se erőltesd! Nem baj, ha most épp nem eszik annyit és olyat, amit eddig. Érzi ő, mi kell neki. Mi se eszünk szívesen nehezebb ételeket, ha meleg van, pedig mi felnőttek vagyunk... a gyerekeknél is épp így működik. Nem kell ilyenkor főzeléket csinálni, bőven megteszi a párolt zöldség, kis hússal vagy saláta (ha már kap ilyet).
2011. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is csak szopizik 2napja.. néha kivagyok de ha neki ez esik jól nem tudok mit tenni!
2011. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 20 hónapos és csak folyadék, tápszert, meg gyümölcs eszik, max. pici hús. Minden mást eltol magától 3 napja. Majd eszik, ha nem lesz ekkora meleg. A lényeg a folyadék.
2011. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel, este csak a kakaó, délben azért eszik főtt ételt, csak mondjuk felét mint máskor.... Napközben dinnye és barack, ezekből elég sokat. 18 hónapos.

Ne aggódj, ha éhes lesz, úgyis szól!

2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónaposom nagyon jó evő, de ebben a melegben nem nagyon kér enni. Én nem erőltetem, mert gyümölcsöt eszik, folyadékot iszik. Annyi csak, hogy most inkább gyümölcsleveket csinálok neki, hogy kicsit tartalmasabb legyen, mint a víz, de sokszor inkább vizet kér.
2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké akkor megnyugodtam,nem erőltetem. Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!