Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elsős kislányodnál mi a...

Elsős kislányodnál mi a kedvenc játék most? Rokon kislánynak szeretnék venni valamit 15 ezer forint értékben.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 14. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha már ennyit rászánsz mindenképp kerdezd meg az anyukáját, hogy őt mi érdekli!
2019. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Geomag barbi szinezo tarsasok roller bicikli
2019. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Társas, sportszer, kreatív eszközök, ruha, élmény (pl. belépő). Kérdezd meg a szüleit, minek örülne, mit szeret.
2019. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Lego friends a sláger. Társasozni is szeret, legújabban pedig görkorcsolyáért kuncsorog. De ekkora összegnél valószínűleg megkerdeznem én is a szülőket.
2019. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A szülei azt mondták a kislány mindennek örül csak édességet ne vigyünk mert cukorbeteg.

Lego friendset keresek neki most. Belépőt élményt mert az apja külföldön dolgozik keveset van velük utazni nem tudnak.

2019. ápr. 14. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi pénzért valami komolyabb társast is lehet venni.


A lego jó, ha legózik. Geomag szintén csak akkor. Nem minden gyerek szereti.


Én könyvet is vennék mindenképpen.


Unokahugi 7 évesen Götz babát kapott. Imádja.

2019. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Meton ***** válasza:
51%
A társassal én vigyáznék, ma már senki nem játszik társassal, elavult dolog. Akkor már inkább kapjon egy mobilt, arra lehet játékot is tenni. Az sem egy utolső dolog, hogy elérheted akkor is, ha éppen nincs veled. A lego sem az igazi, én sose játszottam vele, a lányom se. Ugyanez igaz a Geomag-ra is. A baba jó, de márkás legyen, lehetőleg valamilyen mesefigura. Főleg 15 ezerért. Azzal sem fog már sokáig játszani, legalább legyen különleges. Én inkább számítógépes játékot szoktam venni, az mindig bejött, a mai napig, pedig már 17 éves.
2019. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ma már senki nem játszik társassal, elavult dolog"

hát, nem tudom... egy catan telepesei, vagy kingdomino, Tokió királya (8. szülinapjára kapta a fiam, kedvenc), Niagara, Andor, Dixit, Imagine, Camel up, Ticket to ride, Parfüm... annyit tudnék sorolni, amire több havi keresetemet rá tudnám költeni...


Kisgyereknek Szunyókáló óriások, Elvarázsolt labirintus, Rumini társasok, Kisherceg, Ice cool, Qwirkle, Carcassonne gyermekei...

2019. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egyke, nem fog társasozni. Mehet puzzle, könyv (vagy már senki sem olvas?) esetleg egy i-phone-x (bocs)...
2019. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Meton ***** válasza:
51%
Én egyszer vettem a tesóm gyerekeinek Monopoly társast. Elektonikus kártyával, úgyhogy még a bankos munkája is könnyebb. Addig jutottunk, hogy kipakoltuzk, aztán már rám szóltak, hogy fontosabb dolgunk is van. Talán egyszer-kétszer elővették, de inkább csak egy lett a sok lom között. Lehet az akármilyen csúcs társas, a mai gyerekek már nem játszanak vele. Ha számítógépen van, akkor jó, akkor könnyen találnak társat a játékhoz. Mondjuk egy XBox régebbi modellje bele is férne 15 ezerbe, játékokkal együtt.
2019. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!