Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak milyen...

5 éves kisfiúnak milyen elektromos fogkefe megfelelő? Maximum 25-30 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Aztak...va... 25-30 ezer forint gyerek-fogkefere, te jol vagy? Picit probaljunk mar meg a realitas talajan maradni: 6000-ert egy Oral-B Stages Power is sok egy otevesnek, kezivel sem tud rendesen fogat mosni, nemhogy elektromossal.
2019. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
30 ezerért nem kapsz rendes fogkefét, inkább szánj rá olyan 50-et. Az eszem megáll, mennyi hülye van.
2019. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp azért akarok venni menőségit hogy szép tiszta fogai legyenek. A hagyományos fogkefével tud fogat mosni, de ez csak jobban tisztít.
2019. jan. 19. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Akkor vedd meg a legdragabbat. Ja, es lehetoleg mindig vegyel ujat, ha lemerul az akkuja. Feltolteni csak a prolik szoktak, az igazan jomoduak kidobjak es vesznek egy feltoltottet.
2019. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Akkor én most válaszolok neked normálisan. 4 és fél éves fiaim most karácsonyra Philips Sonicare Kids fogkefét kaptak, 18.000,- volt akciósan. Igen, drága... ez szónikus kefe, nem forog hanem csak rezeg, elvileg ez a legmodernebb típus. A férjem erőltette hogy vegyünk nekik elektromosat, én szkeptikus voltam mivel rendes kefével is inkább én mosom nekik hogy alapos legyen, gondoltam ezzel mégúgyse fog nekik menni, de nagyon tévedtem! Kb egy hét alatt belejöttek, baromira élvezik és teljesen szakszerűen, alaposan megmossák a fogukat! Lehet hozzá appot telepíteni ami mondjuk szerintem marhaság, de lehet hogy más gyereknek bejön vagy extra motiváció lehet.


És ami a ráadás, sajnos nagyon fogkövesedésre hajlamosak vagyunk, és az egyik kisfiamnak már most volt egy kis fogkő az alsó metszőfogain, amit képtelen voltam hónapok óta lesúrolni neki onnan... ez az elektromos kefe meg 3 hét alatt teljesen eltűntette.

2019. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!