Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresztfiamból meleg férfi lesz?

Keresztfiamból meleg férfi lesz?

Figyelt kérdés
Keresztfiam 8 éves kisfiú. Más hasonló fiú legózik, autókkal játszik, meg akció hősökkel, ő csak babázik, barbizik, női játékokkal játszik
2019. ápr. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti azt, de ha mégis az lesz, akkor mi lesz?!
2019. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez inkább a transzneműségre utalhatna,mint homoszexualitásra,de valószínű kinövi majd
2019. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Lánytestvére van?
2019. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
És ha az lesz? Gondolom hithű keresztény, katolikus, vagy egyéb vallású vagy, a keresztelő nemcsak képmutatás volt, rendszeresen jársz templomba, és az egyházad nem fogadja el a homoszexualitást, ezért aggódsz.
2019. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem az jut eszedbe, hogy gyerekorvos lesz???

Miért pont a meleg jut eszedbe a babázásról?


Én csak matchbox autókkal, meg makettekkel játszottam. Nem lettem lezbi. Van férjem és gyerekem.


Hagyjuk már ezeket a sztereotípiákat! Egy gyerek had játsszon már azzal, amivel szeretne! Majd kamaszként alakul a személyisége!

2019. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Egyke vagyok, csak lány unokatestvérekkel. Kiskoromban gyűlöltem a babákat, egy szem Barbim volt, annak is kitörtem a lábát. Modellvonatot és terepasztalt építettem, autóverseny-pályát kértem karácsonyra, imádtam motorozni és autós játékokkal játszani. Az egyetlen "lányos" játék az a legó volt, abból is az állatos, lakásberendezős tetszett. Farsangra Túró Rudinak, helikopternek és leopárdnak öltöztem.

Aztán mégse lettem leszbikus. 26 évesen hozzámentem a férjemhez és most várjuk az első babánkat. Kifejezetten nőies, hosszú hajú, elegánsan öltözködő nő lettem. Az, hogy ő most babázik, a világon semmit nem jelent. Lehet, hogy divattervező, fodrász vagy gyerekorvos lesz, vagy akár pszichológus, családsegítő vagy akármi más, értékes szakma! És egyébként ha meg meleg, akkor meleg, pont annyira különbözik a heteró embertől egy meleg, mint a kék szemű a barna szeműtől.

2019. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg marhára káros ilyen dolgokat előre kitalálni és kivetíteni, és rendkívül közhelyes is. Attól hogy valaki meleg, nem biztos, hogy érdeklik a lányos dolgok (engem sem), ezen kívül lehet ez csak egy életszakasz is amit simán felnagyítassz. A szexuális vonzalmat ráadásul nem határozzák meg a nemi szerepek, ez faék egyszerű gondolkodás.

A melegségen kívül ráadásul létezik még transzneműség, ami inkább valószínűbb, de lehet még aszexualitás vagy biszexualitás is és ezek csak a nagyobb csoportok.

Ugyanakkor valahol visszataszítónak tartom, hogy egy gyerek leendő szexuális irányultságán kell gondolkozni.

2019. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!