Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maradjon el a program? Csak...

Maradjon el a program? Csak mert a párom gyerekei anyja nem akarja? A gyerekek akarják viszont

Figyelt kérdés

Eddig biztos vagyok benne, hogy nem bánta, ha a locsolkodós nap előtt, nálunk vannak a gyerekek, mert elég elevenek és így könnyebben tud takarítani, készülni. Azonban hozzánk is jönnek locsolók minden évben én mégis meg tudtam oldani úgy, hogy még csak nem is a saját gyerekeimre, de vigyáztam és így sütöttem, főztem nekik (mert ugye ebéd kell nekik, attól, hogy nekem készülődni kell), együtt festettünk délután tojást. Ő először akar velük, úgy hogy én amióta a kicsi másfél éves azóta festek velük, ami kb azt jelenti, hogy minden második széttört :)


Tegnap viszont ideszólt telefonon anyuka, hogy ne menjen a párom értük (mindig pénteken hozza el őket, de már akkor is kérte, hogy ne, majd szombaton, aztán az sem lett jó), most az volt az indok, hogy tojást festenek. Mondtam rendben, dolgom nekem is volt, páromnak is. Aztán ma is szólt, hogy akkor már a délutánra ne. A gond ezzel az, hogy lányok. Locsolkodni nem tudnak az apjukkal menni, ezért gyakorlatilag ez a húsvét a párom nélkül fog eltelni ha ma nem megy el értük. Amit persze nem akarunk, bármilyen jól csinálta az anyjuk, hogy mindig csak a következő napot nem akarta, aztán persze itt vagyunk. A helyzetet fokozza, hogy a nagyobb (7 éves), tegnap amikor beszéltek a párommal, engem kérte a telefonhoz és kérte, hogy menjek el érte, mert tojást akar festeni és keresni (úgy hogy elvileg ők már csinálták).


Nem tudjuk mi legyen. Szerintem joga van elhozni a páromnak. Szerintetek? Vagy csak a cirkusz lesz belőle? De meg kell, hogy érje nem? Ő az apjuk. Tudom máshol is bajos az ünnep, nálunk most először ennyire.



2019. ápr. 21. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Neked, egyébként ehhez mi közöd?

Nem a te gyerekeid, majd a szüleik megoldják egymás között.

2019. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

1# És neked mi közöd? Ha egyszer a lányok szeretik a kérdezőt és fordítva is,miért ne bánhatna úgy velük,mintha a sajátjai lennének?


Egyébként igen is joga van az apukának látni a gyerekeit és elhozni is. Ezt anyukának kellene biztosítani.

2019. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod hívja fel az exet,és beszéljék meg. Mondja meg,hogy a gyerek szeretne jönni. Hisz az a lényeg,hogy a gyereknek jó legyen,nem?!?
2019. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Még mindig jobb, ha otthon maradnak az anyjukkal, mint veszekedéssel, balhéval elrontani egy ünnepet. A gyerekeknek az a legrosszabb. Hétfőn még mindig együtt lehetnek.


"Vagy csak a cirkusz lesz belőle? De meg kell, hogy érje nem? Ő az apjuk." Ha az apjuk úgy gondolja, hogy megéri a cirkusz, a gyerekek feje fölött ordítozni az anyjukkal, mert neki joga van, akkor hajrá, tegyen így.

2019. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"ezért gyakorlatilag ez a húsvét a párom nélkül fog eltelni ha ma nem megy el értük"


Ez az egésznek a lényege, nem akarsz egyedül lenni húsvétkor.


Szerintem rosszul csináltátok, de már tök mindegy, hiába mondom, hogy vasárnap vagy szombaton kellett volna ott lennie a gyerekeknek az apjukkal!(nem veled!), én se küldeném át a gyerekeimet láthatásra, hogy az apa barátnőjével töltsenek egy napot az apjuk nélkül, hogy szegény csaj ne legyen egyedül húsvétkor..


Legközelebb okosabbak lesztek és előre terveztek, ezt meg szépen kibírod egyedül.


Nagyon fel lennék háborodva, ha az apjuk el akarná vinni a gyerekeket, aztán kettesben hagyná őket egész napra a nőjével..


A láthatás arra van, hogy az apjukkal töltsék közösen ezt az időt, lehetőleg kettesben, mert úgy erősödik az apagyerek kapcsolat. Természetesen apuka bevonhat másokat, pl barátnő/új feleség, amennyiben ő is ott van, de az, hogy a láthatás idejében lepasszolja másnak a kicsiket úgy, hogy ő ott sincs, az nonszensz.

2019. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Nem ugy gondolta hogy a gyerekeknek fog az apjuk nelkul eltelni a husvet?

Amugy az anyjuk tenyleg meg akarná vonni a gyerekektol az apás tojaskereseső időt? Nem is értem.


Ezt igy itt sztem nem is lehet tisztázni.

2019. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!