Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen eredményre számíthatok...

Milyen eredményre számíthatok a korai fejlesztő megfigyelés után? Lenn a többi

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 2 éves kisfiam van elöljáróba annyit mondanék h elküldtek minket a korai fejlesztobe mert a kisfiam nem evett semmit és azt hittek h pszichésen van nala valami megakadva és ezért nem eszik plusz magának való mert nem foglalkozik senkivel ő maga eljatszik. Ez annyiba változott h enni már eszik mivel kiderült h vashianyos. Megfigyeltek a nőkkel eljátszott nem félt tőlük sokat nézett rám és rájuk a tornaba nagyon aktív volt . Mindent ki kérdeztek és annyi merült fel h ugye 2 éves és nem beszél csak hummog. És nem is mutogat de valahogy mindig tudtomra adja b mit szeretne . Tudom kicsit hosszú amit írtam de sajnos attól felek h autistanak fogjak diagnosztizalni . Ja és hogy a zajokra de a hangosakra de akkor se mindig be fogja a fület és ő egy nagyon nyugodt gyerek . Pár másodpercre fogja be .
2019. ápr. 26. 01:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Csaja. Bolcsode annyira erőszakos h vigyem mert van nála valami ... de én is ilyen voltam gyerekként magamnak való . Ja és a fiam sokat volt beteg tehát közösségbe mindig egy heteket járt utána 2-3 hétig sehova . Most jár egy húzamba egy hónapot bölcsődébe ez a gyerek többet feküdt mint mozgott eddig életébe .
2019. ápr. 26. 01:27
 2/9 A kérdező kommentje:
* csak a bolcsodebe...
2019. ápr. 26. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek nem autista nem fogják annak diagnosztizálni. Az ellenkezője annál gyakoribb, amikor a gyerek az de nem ismerik fel. Ne aggódj
2019. ápr. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát egy 2 éves gyerek még aligha foglalkozik más gyerekekkel. Még kiscsoportban sem jellemző az együtt játszás...

Amiket leírtál nem tipikus autizmus, amugy ez az állapot sem ördögtől való, és ovis koráig ezt a diagnózist meg sem kapja majd.

2019. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm csak járok fejlesztore és a nő azért hagyta ott a munkahelyet és inkább maga fejleszt gyerekeket mert mondta h sok gyerekre rá mondjak és ezt ő nem bírta nézni . Úgyhogy kicsit felek h mit mondanak rá de nem repked nem ugrál nincsenek düh kitörései szóval azért sok auti jellemzo tulajdonság nincs a gyereknek.
2019. ápr. 26. 09:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja de a bölcsőde ezt külön kiemelte h nem foglakozik társaival . De én is ezt mondtam h egy 2 éves gyerektől mit várnak ... meg nem fognak együtt homokvarat építeni . Olyan elvárásaik vannak a gyerekekkel szemben hogy csoda ... olyanokat is kérdeznek h tud e bukvencezni... 🤣
2019. ápr. 26. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Azért eszik mert vashiányos? Előtte amíg nem tudta (?) nem evett?

Amúgy a hangos zajon kívül teljesen normális a viselkedése. 2 évesen a kutya nem mondja ki, hogy egy gyerek autista lenne. Ettől nem kell tartanod.

2019. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vashianytol nem volt étvágya és nem tudtuk h az . A bölcsődébe a Gyogypedagogus egyből rá fogta h pszichésen van valami . De én eközben elvittem orvoshoz és így derült ki . Most már eszik .
2019. ápr. 26. 21:57
 9/9 A kérdező kommentje:
Na sziasztok végülis nem mondtak ki konkrétan de körbe írtak nekem h autizmus vonásai vannak . És vigyem olyan fejlesztore ahol autista gyerekekkel foglalkoznak.... mert valószínű h az ... de már az árakról is tájékoztattak h mennyibe kerül náluk mind ez
2019. ápr. 29. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!