Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beszoktatás után két hónap...

Beszoktatás után két hónap jött a sírás?

Figyelt kérdés

Nálatok volt ilyen? 16 hónapos kislányunk 2 és fél hónapja jár napközibe (heti kétszer). Eddig szeretett ott lenni, nem zavarta hogy ott játszott pár órát és kora délután mentünk érte. Múlt héten beteg volt és azóta irtó anyás lett (matricaként ragad rám, ez előtte nem volt nála. Bárkivel jól elvolt).

Volt másnál is ilyen? Mit csináljak? Kezdjük újra az anyás beszoktatást, vagy hagyjuk sirdogálni, hogy majd megszokja, vagy vegyük ki a napköziből?! :(((((


2010. júl. 6. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk az oviban volt így 2 hétig semmi sírás , utánna alig lehetett ott hagyni (hiszti,sírás).Én minden reggel elköszöntem tőle az oviba , adtam neki puszit és megmondtam neki,hogy alvás után megyek érte ,utánna elvette az ovonéni és én elindultam haza. Nehéz volt ott hagyni, amikor már nem látott nekem is eleredtek a könnyeim, legszívesebben haza vittem volna . Kb. másfél hétig tartott,azóta szivesen megy oviba.
2010. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ovis beszoktatásnál is mondják, hogy eleinte minden pöpec, majd 2-3 hónap mulva jön egy sírós-nem akarok menni korszak. De van ilyen a kistesó érkezésénél is.

Állítólag ilyenkor döbbennek rá, hogy oké, ez jó, tetszik, de most már mindig így lesz? mert az nem akarom...

Tarts ki, elmúlik majd:-)

2010. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!