Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van aki teljesen cukormentesen...

Van aki teljesen cukormentesen és fehérliszt, zsírmentes étrenden nevelte fel a gyerekét?

Figyelt kérdés

Mi lett mikor oviba került, iskolába?

Kisfiam 2 éves idáig soha semmilyen cukrot vagy lisztet zsírt tartalmazó ételt nem kapott sem itthon se máshol. Szeptembertől ovis lesz, de nem lehetséges hogy ne egyen ott bent. Nem lehet elhozni ebéd előtt, csak akkor ha lenne allergiát igazoló papírunk. Nagyon félek az elhízástók, a betegségektől. Nem tudom mi lesz így a fiúnkkal.


2019. máj. 8. 01:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A zsír létfontosságú a szervezetnek, és ha egészségesen akarod táplálni akkor a kókuszzsír, olivaolaj, vaj simán mehetne.

Sokaig teljeskiörlésűn éltünk mikor olvastam egy patológus (tehat orvosit végzett!) irását ezekről a gabonákról, hát ha lehet rosszabb választás mint a fehér liszt, én is dobtam egy hátast mikor olvastam. Ne csak a glikémias indexet nezd, az önmagaban semmi....

A cukrot meg ertem de felnőtt koraig akkor tudod ezt kivitelezni max ha kalitkaba zárod....

2019. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!