Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lánynak milyen széket...

3 éves lánynak milyen széket vennétek etetőszék helyett, ha egy normál nem fér el (panel pici konyhája)?

Figyelt kérdés
Nem szeret már bele ülni,bár elfér benne kényelmesen. Valami "átmenetre" gondoltam. Viszonylag keskeny legyen,de magas. Van ilyen gyerekszék,ami felér az asztalig?
2019. máj. 17. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
2019. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szekre rogzithetot. Nekunk anno a Fisher Price volt, imadtuk
2019. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A székre rögzíthető azért nem jó,mert szék sincs :). Pici konyha,2 székünk van. A férjemnek és nekem. A kislányunknak eddig etetőszék volt. De akkor vegyek széket is még egyet,meg plusz arra valami székre rögzíthető akármit? Logikátlan.
2019. máj. 17. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Két széken biztos nem fértek el hárman.

Vagy veszel egy kifejezetten gyerekszéket. (Árulnak olyat is, ami később felnőtt székké alakítható).

Vagy veszel egy ugyanolyan széket, ami már van, hogy garnitúra legyen (vagy nem és akkor marad a kettő) és rá egy székmagasítót. Vagy vágatsz egy vastagabb szivacsot, rá egy huzat és hozzákötöd a szék támlájához, mint egy vastagabb párnát (kapni is lehet ilyesmit).

Vagy ahogy a legtöbb gyerek megoldja ezek nélkül: térdel :)

2019. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy bárszéket vennetek? Olyasmire gondolok aminek állítható a magassága
2019. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az ilyen nagyobbaknak való székmagasítók könnyen levehetők, nem kell örökre odacsavarozni.

Pl: [link]

És ilyesmik az állítható gyerekszékek:

[link]

2019. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Normál széket vennék székmagasítóval. Nőnek a gyerekek, mint a gomba, x idő múlva el lehet hagyni a magasítót, és marad a sima szék.
2019. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem akarsz széket venni, de ülni akarsz?

Vagy csak én nem értem ezt?


Nekünk stokke tripptrapp van minden gyereknek, most 6 és 8 évesek. Szerintem a legjobb, felnött is tud rajta ülni, még anyukám a nagy fenekével is ráfér, férjem meg kimnondottan szeret rajta ülni. Èn fellépönek használom a felsö polcokról valamit levenni.

2019. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És ha még nagyobb lesz a gyerek? Örökké nem ülhet etetőszékben, ha nagyobb lesz úgy is rendes széken fog ülni veletek egy asztalnál, nem?

Én is inkább a szék+magasitó variációt javasolnám. Sajnos minden etetőszék úgy van kitalálva hogy baromi nagy a terpesze,amiatt hogx ne boruljon. Egy kis konyhában ez a lehető legrosszabb, folyton bele fogtok rugni, és a terpesz miatt nagyobb helyet foglal mint egy szék.

Esetleg a fa etetőszék, ami később asztal+székké alakitható. Mondjuk nekem rossz tapasztalatom van ezzel, mert nem stabil, nincs terpesze, simán hátravágódik benne a gyerek ha meglöki magát.

2019. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztos kell még magasító?

Nekünk se nagy a konyhánk, most érte el ő is a 15 kg-s súlyhatárt 3 éves fiam, 2 szék van oldalt neki meg a férjemnek, meg középen ahol a közlekedő van ott van egy bárszék összecsukható, nekem,de össze se szoktam csukni csak betolom az asztal alá ha nem kell.

Sőt fiam még a párnát is utálja és párna nélkül is kényelmesen eléri az asztalt.

2019. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!