Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az ár nem számítana, mivel...

Ha az ár nem számítana, mivel ünnepelnéd gyermeked szülinapját?

Figyelt kérdés
5 éves lesz a gyerekem, nincs túl sok barátja, egy kis barátjával ünnepelnénk meg, de nem tudom, hova menjünk. A másik gyerek anyukája csak szombat vasárnapra szabad..
2019. máj. 21. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Állatkert. Szerintem a gyerekeknél ez nem pénz kérdés.
2019. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Family park vidámpark, nálunk megunhatatlan
2019. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi fiam két legjobb barátjával uszodába, standra megyünk, aqua world, cyberjump.

Idén az egyik kisfiú szülei moziba vitték őket utána sushi étterembe. Mi idén szerintem újra a cyber jumpba mert a fiam imádja :)

2019. máj. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem a kis barátjával. Ha az ár nem szám8tana, családi "nyaralást" terveznénk a szülinapja hetére is. Külföld, tengerpart.
2019. máj. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akár kiutaztatnám a barátját meg az anyukát is külföldre, de kemény két napra biztos nem, elmenne a szórakozási idő, meghosszabbítani nem tudom, csak ennyi szabiját nem kell beosztania későbbre..


Ez a cyberjump szuper, köszönöm, még nem is hallottam róla. Az állatkert gyakori program nálunk, nem extra.

2019. máj. 22. 06:53
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Anyuka minek a programhoz? Felesleges. A gyerekeknek kell programot csinálni. Mi Hollandiában élünk, én itt a Linnaeushof-ba vinnem őket, ami Európa legnagyobb játszótere, vagy az Eftelingbe, ami Disneyland szerű. Mindkét helyen meg lehet szállni-Eftelingen belül is vannak hotelek, Linneaushofnal bent nincs, a közelben van szálláslehetőség. 2,5 ora repülőút Budapest-Amsterdam, onnan vonattal/kocsival/taxival mindkét hely könnyen elerheto. Ha az ár valóban nem szamit
2019. máj. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem vállalok felelősséget a másik kisgyerekért, még túl kicsi, na meg az anyukáját kedvelem.


Köszi a tippeket, a cyberjumpot megnézzük csak úgy:) és kiugrunk a familypark vidámparkba, annyira nincs messze, foglalunk szállást is, mert nem tűnik egy nap alatt bejárhatónak.

2019. máj. 22. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Tavaly volt a fiam 5 éves. A tesóm befizetett minket egy emeletes buszos városnézésre itt Pesten. Imádták a gyerekek. :) De voltunk már a kedvenc zenekara koncertjén is, pont a szülinapján léptek fel egy fesztiválon, az is jó móka volt. Csúszdaparkba is szívesen mennék, de akár színházba is délelőtt.
2019. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleven park, vagy valamilyen játszóház ahol játszhatnak. Állatkert is jó, de szerintem nem szülinapi program.
2019. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hétvége a Katica tanyán, ott lehet faházak is bérelni. Az én gyerekeim imádják, szerintem egy hét alatt sem unnák meg.
2019. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!