Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúszott már el másfél éves...

Csúszott már el másfél éves kisgyermetek a vizes kövön? Vagy volt e olyan hogy hanyatt esett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vizes volt hanem kiöntötte a poharát a padlón - fa- aztán elzakózott ... nem sirt csak meglepődött aztán mondta hogy gügyü... gondolom emlékezett hogy kiöntötte .. azóta vigyáz az ilyesmire .

nem esett nagyot ha erre gondolsz.

2010. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
seggre ült.
2010. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresztlányom esett le a vizes kövön a bölcsiben. Agyrázkódása lett. :(
2010. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém még nem tart ott de emlékszem,hogy én is elvágódtam párszor a vizes kövön:)Én is vertem be fejem, fenekem, de bajom nem lett,pedig nagyot koppantam, viszont barátnőm kiskorában olyat esett szintén a vizes kövön,hogy a farkcsontja elrepedt:S


Egyébként én felnőtt fejjel is esek.Teherbeesés előtt egy hónappal, akkorát estem a vizes kövön,hogy csak na. A hónaljam bevágtam a szék támlájába, az ideg becsípődött olyan szinten, hogy a kezem fél napig nem éreztem, az ujjaim hátratörtek (legalábbis úgy nézett ki:)), én meg ott fetrengtem pucéran a kövön, senki sehol:D(mert épp akkor fürödtem és jószokásom volt meztelenül átslisszolni az előszobán:))

2010. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már esett úgy hanyatt, hogy totál beverte a fejét a betonba(egy pillanatra nem figyeltem), de szerencsére nem lett semmi baj, csak hatalmas sírás!
2010. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, kb. 1,5-2 éves kora közt. Kiszállt a fürdőkádból, és megcsúszott a vizes csempén. Hiába láttuk meg rögtön, hogy kiszáll, már nem tudtuk megakadályozni az esést, mert olyan gyorsan lépett. Hanyatt esett, és olyat koppant a feje a kövön, hogy a mai napig is kiráz a hideg, ha erre gondolok. Hála Istennek nem tapasztaltunk semmi problémát nála, és kb. már egy fél éve volt az eset. Azóta közvetlenül a kád mellett ülünk végig, amíg fürdik. Ha egy óráig fürdik, akkor is addig ott ülünk.
2010. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nekünk is esett hanyatt a vízes kövön nagyon megütötte magát nagy sírás de hála semmi komoly baja nem lett.
2010. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!