Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy 3...

Mit lehet kezdeni egy 3 hónapos, állandóan síró, nyűgös gyerekkel, aki csak a kenguruban nyugszik meg főleg, az nem lehet rossz hatással rá?

Figyelt kérdés
Valamikor megnyugszik a tévétől,de az is tart egy idegi,utána már hiszti, nem beszélek hangosan, egészséges egyébként, hasfájós szokott lenni,de már elvileg kinövi lassan. Amikor már tiszta a pelenka, kapott tejet, simogatást, mégis ordít akkor már nagyon elegem van, sokszor úgy érzem, hogy úgy ledobnám, persze egy csak egy pár ezredmásodpercre, de nagyon irritáló. Próbálok nyugodt maradni, egyedül a kenguruban van el, ott viszont órákat sírás nélkül, de ahhoz meg félek hozzá fog szokni és csak úgy nyugszik meg, ráadásul fáj a vállam már,ha sokat van a kenguruban.
2011. nov. 6. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónaposan nem nagyon hisztiznek ők még. 2,5 évesem van, tudom mi a hiszti.

Ha sír ilyen pici korában és már minden lehetséges dolgot kizártál (hasfájás, éhes, szomjas, melege van, fázik) akkor már "csak" az marad, hogy anyára van szüksége. Egyszerűen a közelségedre, Rád!


Tedd le néha szőnyegre a földre, tegyél köré játékokat, kapcsolj neki babazenét, gügyögj neki, foglalkozz vel, aztán menj ki dolgodra. Néha-néha nézz vissza, ha úgy tűnik jól elvan, akkor ne zavard, ha nem tetszik neki a földön akkor vedd fel, tedd az ágyba játszani. Hagyd néha picit egyedül, de ne figyelmen kívül. Olykor less be hozzá, lássa, hogy ott vagy, nem tűntél el. Kenguru helyett esetleg hordozó. Az az autósülés is egyben.... na azzal vidd magaddal konyhába, nappaliba, szobába épp merre van dolgod, és bármit csinálsz közben beszélj hozzá, érezze hogy nincs letojva a feje.


Sok sikert.


Ui: Ledobni? Oké néha én is "falra kenném" a fiamat, de ő már 2,5 éves akaratos, hisztis, dacos zsivány. Kitartás, amiben vagy az egy szép állapot, tessék neki örülni!

2011. nov. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem fog hozzászokni a kenguruhoz, sőt, ha sokat abban van, nyugodt pici babád lesz. ha elalszik jó mélyen, próbáld letenni. Ha az ágyát nem szereti a ti ágyatokba is teheted, jól körülpárnázva, mellé is bújhatsz és együtt alhattok egy nagyot. teljesen normális, hogy téged akar és nagyon jól csinálod, hogy felveszed magadra.
2011. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Ne hagyd sírni, vedd fel, a közelségedre vágyik, azért nyugszik meg csak a kenguruban. Viszont én inkább nem hordoznám benne, nem túl egészséges, mert csípőből lógnak benne a lába, a gerince pedig ki van egyenesítve, és ez nagyon nem tesz jót, főleg, ha sokat van benne. Ráadásul ha egy picit nagyobb lesz, megszakadsz tőle. Szerezz be inkább egy mei tai-t, kendőt vagy csatos hordozót, azok biztosítják a terpesztartás, és kifejezetten jó a babának, és ha eléri a 7-8 kilót, akkor hordozhatod háton, és úgy tud nézelődni, neked is sokkal kényelmesebb és egészségesebb.

Én mei tai-ban hordoztam, a babám nem szokott hozzá, pedig majd' egész nap abban volt pici korában.

2011. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megfogadom a tanácsoakat.
2011. nov. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!