Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szerettesem meg a...

Kelemenkelo kérdése:

Hogyan szerettesem meg a kisklányommal a gyümiket? Semmilyen gyümit nem eszik. Tavaly csak ugy falta az őszibarackot idén semmi sem eper sem málna sem cseri . Meggyet nem is probáltam. Sem dinnye sem banán

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a gyerek? Ha kicsi talán próbáld meg reszelve, facsarva, megitatva aztán később egészben
2010. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg rakd tejbegrízbe turmixolva kakaó helyett. aztán egyre kevesebb gríz, és több gyümölcs- Vagy gyümölcscentrifugával csinálj ivólevet, vagy turmixolva tejjel. Gyümölcsleves? Mondjuk ott már megpároltad, de jobb mint a semmi...esetleg csinálj belőle figurát, Például körtéből, nagy eperből egeret, füllel, farokkal...most ezek jutottak eszembe. Vagy natúr joghurtba turmixolt gyümölcs kis mézzel.
2010. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 20 hónapos kisfiam csak turmixolva eszi a gyümölcsöket, a banán az egyedüli, amit egészben elfogad. Néha-néha eszeget a feldarabolt gyümölcsből is, ha látja, hogy mi is esszük.
2010. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tejberizsbe is teheted ha már elég nagy:)Isteni finom úgy:) De ha ahhoz még kicsi,akkor tedd tejbegrízbe:) És ne nagy kockákat hanem egész piciket:)

Az almát le is reszelhetnéd:)Imádtam úgy és mindig háztartási kekszen ettem:) A dinnyét pedig vágd hajszálvékonyra úgy nézzen ki mint egy lepényhal és tedd rá a nyelvére:)A meggyet hagyd, nem is jó az ha nem édes:) Csinálhatnál kis katonákat is:) Csinálhatsz gyümölcskrémet is mondjuk tedd bele pudingba:) Vagy krémesítsd,pürésítsd:)Hidd el enni fogja:)Én sem szerettem sokszor:)) Szóval saját magam kárán mondom ezt:))

Sok szerencsét:)

2010. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!