Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi tetszik nekik a facebookban...

Mi tetszik nekik a facebookban és egyéb webhelyeken?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a 9 évestől - a 12 évesekig mi tetszik nekik annyira a facebookban? Választ előre köszikee


MODERÁCIÓ - Trágár szavak illetve politizálás használatát kérjük mellőzni, köszönjük! (Aki mégis használ, PIROS kézzel jutalmazom)



2019. jún. 9. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Na vajon mi??? Ezt az álnaív kérdést! Mintha te nem lettél volna tini...

Barátok/barátnők, közös kis titkok, hülyeségek stb.

Plussz van egy olyan vetülete, hogy neten az lehet, ami akar. Like-gyűjtés =önbizalomnövelés= a csoport jó pasija/nője

Ennyi!

2019. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, az én fiam pl 11 éves, és nem szereti a Facebookot. Nem is nagyon használja, havi 1-2 alkalommal belép, de ennyi. Ő játszani szeret a gépen, meg programokat ír, illetve videókat néz, olyan témákban, ami érdekli.
2019. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
11 éves és programokat ír? :D Már a Microsoft-nál dolgozik nem?
2019. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
A fiam 13 éves, nincs facebookja. Instagramja van, de talán 3 fotó van fent. Vibere van, azon kommunikál a barátaival.
2019. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"11 éves és programokat ír?"

miért ennyire meglepő? második osztályos fiamék alap szinten már érintették a programozást a suliban, jövőre az ügyesebbje differenciált oktatást fog erre kapni. Teljesen sima, állami fenntartású általános iskola.


nem tudom, mit esznek benne. Engem idegesít sokszor a sok kisgyerek. Elvileg 14 éves kor alatt a fb-ra nem is szabad regisztrálni, bár tény, hogy ezt nem lehet szűrni. Én sztem 11-12 évesen engedném először a gyereket, hogy profilt csináljon.

Jelenleg max azért ül a fb-hoz, hogy játszon rajta.

2019. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
Az hogy valaki programozást tanul és az hogy valaki programokat ír nagyon nem ugyan az. Legyen akármekkora csodagyerek 11 évesen 100% hogy nem ír programokat.
2019. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, ha már így rákérdeztél, igen, programokat ír, most éppen a C sharppal ismerkedik, de csinált már Android alkalmazásokat is, meg sok mindent. Ez érdekli, ebben ügyes. Ha te nem hiszed el, az nem az én bajom, az én gyerekem tudásáról ez nem von le semmit.
2019. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
11 évesen nyilván nagyon sok dolog fért bele az idejébe. Jelentkezzen az apple-höz. 12 évesen az ottani programozóknak már oda fog verni.
2019. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!