Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet kész (ízesített...

Mikortól lehet kész (ízesített) húslevesből zöldséget és húst pépesítve a húsleves levével hígítva adni a babának?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hós kortól kb. Akkor már ehet húst, zöldséget. De arra vigyázz, hogy pl. karalábét ne szedj ki neki a levesből, és ne legyen agyonsózva, fűszerezve.
2011. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Inkább ételízesítővel készítem a levest,de azt sem erősen,mert nem mindenki szereti nálunk.Inkább mindenki utána sóz.

Sárgarépára és petrezselyem gyökérre gondoltam,meg dobnék akkor bele burgonyát,mert nagyon szereti.Csak nem tudtam,hogy mikortól szabad az ízesített leves levével hígítani ezt a zöldségpürét.

2011. aug. 25. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Én zsenge (nem zsíros)húslevesből 8 és fél hónaposan adtam neki,csak akkor jutott eszembe kipróbálni,zöldséget,húsit,csirke máját össze mixelve,és imádta Azóta rendszeresen.
2011. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! még várnék válaszokat,mert eddig mindketten mást írtatok! :D
2011. aug. 25. 16:22
 5/9 anonim ***** válasza:
én is 6 hós kortól adtam, bár kevésbé ízesítve. Kb. 8 hónapos korától ízesítem rendesen a levest, úgy, ahogy mi szeretjük. Csak Delikátot használok.
2011. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia.En is kb 6hos koraban adtam neki a levevel,elotte is kapott de csak zoldsegeket es anyatejjel higitottam neki.Nem teszek bele sem vegetat sem delikatot csak keves borsot,sot a tobbit a zoldsegekre hagyom.:)
2011. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most múlt a babám 6 hónapos és a hétvégén húslevest készítek,mivel már sok mindent eszik,húst pár napja ezért arra gondoltam kiszedem a főtt répákat,esetleg burgonyát és egy kicsi husival elpépesítem a husi levével.De akkor majd a kiszedés után delikátozom meg erőteljesebben.

Karfiolt mikortól kaphat? Gondolom azzal még várjak pár hónapot.

2011. aug. 25. 18:38
 8/9 A kérdező kommentje:
*elpépesítem a husileves levével
2011. aug. 25. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.En meg varnek a karfiollal.8hosan adtam neki eloszor.De egyebkent lattam mar uveges kajaban 6hotol karfiolost.
2011. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!