Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Belefér hogy egy 5 éves...

Belefér hogy egy 5 éves gyerek heti szinten bepisil?

Figyelt kérdés
Nem csak alvásnál, ébren otthon pl tv.nézés vagy játék közben egyszerűen bepisil. Rokon gyermeke, most vigyáztunk rá pár napot.
2019. jún. 28. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

Az oviban nem szóltak ezért? Én úgy tudtam, nem mehet oviba amíg nem teljesen szobatiszta, nem értem.


Esetleg nem lehet, hogy most született kistesója? Az tud ilyesmit előidézni időszakosan.


Egyébként nem, 5 évesen már azért legfeljebb véletlen baleseteknek kellene történnie, kicsit se normális ha ez mindennapos és rendszeres.

2019. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Gyakori a szexuálisan bántalmazott gyerekeknél.
2019. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az oviban állítólag 2xfordul elő még ősszel, otthon hetente megtörténik.
2019. jún. 28. 21:53
 4/17 A kérdező kommentje:

Tesó nincs, egyke.

Nekem nagyon fura,próbáltam anyukának finoman célozni rá, hogy esetleg egyeztesse ezt a védőnövel, most lesz az 5é státusz, de láttam hogy megbántódott.

2019. jún. 28. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem miért lettem lehúzva, amikor nem írtam hülyeséget. Van pszichológus és gyógypedagógus is az ismerősi körben. S szexuálisan abúzált is. Nem hasraütés szerűen írtam. Ez is lehetőség. De ha nem hiszitek, olvassatok utána.
2019. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó: itt a jó válaszokat mindig lehúzzák...


Orvosi kivizsgálása volt? Annak idején a húgom volt benn 1-2 hetet emiatt kórházban. Nem találtak semmit.

Pszichés alapon is lehet!

2019. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Igen, belefér
2019. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Párom mesélte, hogy ő 6-7 éves koráig bepisilt.Az apja ivott és ment a cirkusz egyfolytában náluk, állítólag ezért.Szóval simán belefér a pszichés alapon.De lehet a szokatlan hely,félt szólni, belemerült a játékba és hasonlók is.
2019. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi vizsgálat, mert a szülei szerint ez rendben van. Idegen helyen se volt,saját otthonában vigyáztunk rá 3 napot, ez alatt 2x pisilt be. Első nap délutáni alvásnál, kétségbeesve hivtam anyukát, aki legyintett, hogy elő szokott fordulni, csak hagyjam ott a cuccot majd kimossa.

Aztán utána mesélte hogy minden hétre jut ilyesmi, és simán bepisil az utcán menet közben is.

2019. jún. 28. 23:14
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem muszáj, hogy pszichikai oka legyen. Én 10 éves koromig bepisiltem éjjel, pedig nem vertek, és hangos szóváltások sem voltak. Lehet szervi oka is. Ki kell vizsgálni.
2019. jún. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!