Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felfújható vizi játékot hol...

Felfújható vizi játékot hol vetettek kisgyereknek ami lovagolható? Mennyi ideig bírta?

Figyelt kérdés
Kisfiam krokodilt szeretne vagy valami teknőst. De nem tudom hol érné meg venni.
2019. júl. 9. 17:35
 1/5 subrette ***** válasza:
100%
REGIO játékáruház. Most szezonban az ALDI/LIDL-ben is. Szerencsés esetben egy szezont kibír. Ha nem sérül meg előbb.
2019. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tescoba minden strand cucc 25%al le volt árazva mult héten. De szinte mindenhol árazzák már lefelé a strandos dolgokat.
2019. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Netről rendeltem. Nekünk is van krokónk, már több éves szegény ( szerintem ez a negyedik szezonja).
2019. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még 4 éve a régióban vettem én is karúszót, és egy kisebb úszógumit de már nagyon rossz állapotban vannak.

Holnap szétnézek a tescoban és a lidlben ezek itt vannak a közelben, köszi :)

2019. júl. 9. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

tavaly vettünk a tecsóban krokit. Nem nagy (nem lehet rajta heverészni, mint egy matracon), de a 8évesnek bohóckodni, ráülni elég.

Nem akarok hülyeséget mondani, de talán olyan 800-1000 ft körül volt. Ennyiért, ha csak 1-2nyaras is, akkor is megérte.

2019. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!