Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran kiabálsz a...

Milyen gyakran kiabálsz a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Itt tényleg a a kiabálást értem, amikor nem beszélgetős hangon megkéred, hanem hangosan kiabálsz vele.


Van anya, aki még életében nem kiabált a gyerekre, meg van olyan, aki szinte minden félórában.


Nálatok ez hogyan van? Hogyan alakult az évek alatt?



2019. júl. 11. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
non-stop
2019. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Naponta 3 az tuti
2019. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Olyan 3-4 alkalom/nap. Van, amikor egész nap, van amikor napok telnek el kiabalás nélkül.
2019. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Változó, van mikor egészen sokat egy nap és van, hogy egyáltalán nem. Időszakok vannak, stresszesebb időszakban nyilván valamivel többet. De aztán mindig megbeszéljük.
2019. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TheSoldier ***** válasza:
20%
Soha,pedig már kamaszok és néha azért próbára teszik a türelmem.
2019. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Napi egyszer kb... Ma jó napunk volt, kivételesen szinte mindenben szót fogadott, mini hisztik voltak, de azokat nem vettem fel.
2019. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Szoktam kiabálni de utána meg is bánom.
2019. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden nap. 2 éves múlt, feszegeti a határait, gyors mint a villám. Lehetetlen odaérni megfogni vagy megakadályozni amit csinál így felemelem a hangom.

De ez a kiabálás nem káromkodós, csak figyelemfelkeltő, legtöbbször azt mondom na na, vagy ne ne ne,utána teszem hozzá hogy, mit miért ne.

Az ideges káromkodós kiabálás ritka, de előfordul, van, hogy elszakad a cérna de nem jellemző.

2019. júl. 12. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem napi egy az átlagom.
2019. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Napi 2 szerintem is, viszont arra mindig figyelek, mit mondok..


Tehát, sosem mondom, hogy buta, hülye nem normális ostoba gyermekem, még erre sem vagy képes, de rosszul csinálod, mindig elrontod, sosem csinálod meg, hanem hangosan megismétlem a kérést, esetleg mellé rakok egy káromkodást(a csudába is!)

2019. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!