Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiamnak a bal...

Kizsomi kérdése:

4 éves kisfiamnak a bal oldali heréje nem szállt le teljesen a herezacskóba, ezért meg kell műteni. Mennyibe kerül egy ilyen műtét Szegeden vagy Debrecenben ha nincs TB?

Figyelt kérdés

2019. júl. 16. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Kisgyereknek alanyi jogon jár a tb.
2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Első kicsit el van tévedve, egyáltalán nem jár minden gyereknek a TB...

Kérdező: sajnos kórház függő, de 100-300 ezer forint közötti összeggel számoljatok, ha nincs szövődmény. Bár lehet jobban jársz ha kérsz egy előzetes kalkulációt tőlük, mert minden kórház más szorzóval dolgozik.

2019. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mikor a fiam kicsi volt,azt mondta a doki hogy ha 10 éves koráig nem száll le,akkor kell csak műteni.Le is szállt neki.Nektek miért kell már most?
2019. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha a gyerek magyar állampolgár, van neki tb-je alanyi jogon.
2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Első vagyok, bocsi az offért, de akkor mi alapján jár? Nekem semmit se mondták h kéne valamit intéznem ezzel kapcsolatban.
2019. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Első!


Magyar állampolgárnak alapból jár. Ha a gyereked Magyarorszagon született, semmit nem kell tenned. Ha külföldön született magyar állampolgár es Magyarországra koltozik, akkor regisztrálni kell a tb-nel, de továbbra is ínybe és és alapjog.

2019. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Magyar állampolgárok vagyunk, de Romániában élünk. Szegeden ajánlottak egy jó orvost, azért bátorkodtam megkérdezni, hátha van valaki, aki tud biztos árat mondani.


Mivel a kisfiamnak a hasüregben van, muszáj megműteni, nehogy sérv alakuljon ki, vagy rosszabb.


Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)

2019. júl. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!