Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik futóbiciklit ajánlanáto...

Melyik futóbiciklit ajánlanátok egy 2évesnek?

Figyelt kérdés
Márka, méret, vagy hogy mit kell figyelembe venni, a kormány átfordítható legyen e, fék legyen e rajta,minden infót szivesen olvasok :)
2019. júl. 19. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link] szerintem ez a legjobb.


Fék nem kell egy futóbiciklire.

2019. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van lányos színben, amit az első linkelt be. Fiúsítani is tudjuk majd, mert mindent lehet hozzá rendelni.
2019. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, le ér-e róla a lába, vagy nem-e kicsi neki. Nekünk jól jött rá a fék,mert nem a cipő orrát koptatta le.
2019. júl. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Fék nem kell egy futóbiciklire."


Persze, csak hetente új lábbeli...

2019. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a velo biciklivé alakítható futóbiciklijét néztem ki a fiamnak.
2019. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Lidl-ös van, nagyon jónak tartom, masszív, minőségi(50 kg-ig terhelhető pl., ez sokat elmond) - csak ezt nem lehet kapni folyamatosan. Van rajta fék, de nem igazán használja a kisfiam. Nagyobb a kereke, mint a tanulobicikli.hu-s nak, a barátnőméknek olyan van.
2019. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van rajta fék, még a lábát fogja használni. Amúgy meg a gyerek 3 hónapig használ max egy cipőt, nem tudom, minek kell óvni, mint a hímestojást.
2019. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!