Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futobiciklit vagy potkerekes...

Futobiciklit vagy potkerekes biciklit erdemes venni ebben az esetben a 2,5 evesemnek?

Figyelt kérdés

Nem az lenne a kerdesem, hogy kinek melyik valt be, hanem hogy ebben az esetben melyiket vennetek:

A gyerekem kiprobalta tobbszor a futobiciklit, es kiakadt tole, hogy eldol, ha nem tartja, alapbol is szeret a kismotorjan is neha csak ugy ucsorogni, pihenni rajta, ha elfaradt a hajtasaban. Viszont mar kezdi elegge kinoni, ezert kellene valami helyette. A rollerre meg nem igazan erzett ra, csak nagyon lassan tudja hajtani. A futobicikli egyelore, mint irtam, kiakasztja.


Mit erdemes venni?


2018. júl. 21. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért "kell" venni helyette valamit?



Egyébként nálunk még az 5 évesek is simán ráülnek a motorra az óvodában. Az hogy alacsonyan ülnek és magasabban a térdük csak nehezebbé teszi a hajtást (jobban edzi őket).

2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Potkerekes.

Az én környezetemben lévő gyerekek a futobicikli után sokkal nehezebben tudtak megtanulni a sima bicajjal menni.

2018. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5 évesnek szerintem még korai a pótkerekes bicikli.

Majd megyzokja a futóbiciklit, én azt vennék. Vagy hagyd motorozni még.

4,5 évesem motorozott kb 1,5 évig, 1 év futóbicaj, utána pótkerekes. Most vettük le a pótkereket nemrég, szó szerint 2 m-en fogtam kb és utàna egyedül tekert. Ennyi volt a megtanulás biciklizni.

2018. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ajandekba szeretnenek venni valamilyet a nagyszulok, a kismotorja meg eleg rossz minosegu, jonnek le rola muanyagdarabok.. Kinti kozlekedeshez kellene valami helyette.
2018. júl. 21. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ott a 2 lába közlekedni.
2018. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 evesunk van. A nagyobb gyerekek biciklijeit neha probalja, de ugyanugy idegesiti a dolog, mint nalatok a kicsit. Rollerrel ugyanez a helyzet. Mi nem csereljuk le egyelore, varunk. A napkoziben is a 3 ev felettieknek van futobicaja. Rollerje meg senkinek.
2018. júl. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!