Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Affektiv apnoes gyerekek...

Affektiv apnoes gyerekek szulei. Segitenetek?

Figyelt kérdés
2 eves a gyerekem es kiskora ota a.a.-es . Mostanaban mar csak akkor sir szinte hogy ajulasig,ha elesik vagy nagy fajdalom eri. 1 ev mulva ovodaba kene menjen. Na most igy hogy engedjem? Fokozottabb figyelmet kell kapjon ,nehogy valami nagyobb fajdalom erje ,mert felek elajulna . Jelenletemben kicsit jobb a helyzet ,mert valamikor akko vesz levegot amikor mar felemeltem ot. Nem merem ovodaba engedni felek nagyon,hogy baja esne.:( Tudom ez nem halalos de en ettol is felek. Mivan ha odaig fajul?:( segitsetek

#affektivapnoe
2019. júl. 21. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, kinőhető!

Nagyobbik lányom 2 évesen ment bölcsibe, szintén affect apnoes volt. Jeleztem a gondozóknak, hogy van ez a probléma, egyetlen alkalommal fordult elő, hogy elájult egy esés után, de mivel tudtak róla, semmi gond nem volt. Mire oviba került, kinőtte. Nekem nem"szinte" ájulásig sírt, hanem minden alkalommal. Fújni, locsolni kellett, hogy magához térjen, lilult a szája, fennakadt a szeme. Jelenleg 19 éves múlt, idén érettségizett kéttannyelvű iskolában, egyetemre készül, azóta a bölcsis eset óta egyszer sem volt vele probléma.

2019. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!