Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves álló/járó gyereket...

2 éves álló/járó gyereket állva pelenkázzátok vagy lefektetitek ugyanúgy mint a babát?

Figyelt kérdés
Mennyire megoldható hogy egy percre megáll, lekapom róla a régit meg felteszem rá az újat az álló helyzetű gyerekre?
2019. júl. 22. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
Nappal szobatiszta, reggel ő veszi le. Este fekve adom rá, csak megszokásból. 😊
2019. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Bugyipelust használtunk,ha csak pisis volt állva lekaptam, megtöröltem, újat felhúztam és futhatott tovább, kakinál nyilván lefektettem, úgy könnyebb volt "rendbeszedni". Áprilisban volt 2 éves, mára szobatiszta teljesen (éjjel-nappal). 🙂
2019. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fekve, bár még nincs egészen 2 éves. Ha azon múlna, hogy nem marad meg, akkor már 10 hónaposan is állva kellett volna pelenkázni.
2019. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!